Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül az A-kategória...

Mennyibe kerül az A-kategória kompletten, ha már megvan az A1 kategóriám?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyiba mintha nem lenne meg.
2010. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. Ha van A1 kategóriád 2 éves gyakorlattal, magyarul nem kezdő jogsi, akkor ponton pénz. Mivel nem kell keresz és a rutinból és a forgalomból is kevesebb kell. Olyan 40 és 60 ezer között van úgy rémlik.
2010. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2006-ban A1 után 24.000 Ft volt az A: rutin+forgalom.
2010. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kresz vizsgát nem kell tenned, így az kresz oktatást és a vizsgadíjat megspórolod.

Rutin és forgalomból viszont vizsgázni kell. 2010 január 1 óta a rutin vizsga 4700Ft, a forgalmi vizsga 11000Ft.

Az előírt vezetési óra (rutin+forgalom összesen) 27óra szokott lenni (A+ kategóriánál) és olyan 3000Ft körül van 1óra, de azt nem tudom pontosan, hogy neked ki kell-e fizetned mind a 27órát mivel már 2éve van A1-ed. Ezt a kiválasztott iskolánál érdeklődd meg. Ha azt mondják hogy ki, akkor olyan 96700Ft lesz a vége, + 4ezer forint illeték a jogsi kiváltásánál.

2010. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most akkor ez hogy van?!

Én 2008. nov 9-én kaptam meg az A1 jogosítványom

( de már októberben megvolt a vizsga, csak nem váltottam ki, mert vártam a B akt-ra...)

Szeretném megcsinálni az A kategóriát... De ugye ősszel már nem lehet motort vezetni hivatalosan... vizsgázni sem...


Viszont én oylan olvastam, hogy amikor letelik a 2 év újra kell járni kresz-re és mindent előröl kellene kezdenem, mintha még nem csináltam semmit... ( jó persze gondolom az eü vizsga meg az orvosi papír az meg lesz így is...)

Ez ide vág ehhez a témához...

2010. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha van B kategóriád, attól még A+ hoz újra kell a kresz vizsga, de ha két éve van valamelyik A kategória akkor nem kell új kresz vizsgát tenned.
2010. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!