Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki 4. ,5. vagy...

Van itt olyan aki 4. ,5. vagy akár 6. ,7. alkalommal ment át a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Mik voltak a bukásaitok okai? A stressz, idegesség mennyire játszott közre? Vagy csak simán figyelmetlenek voltatok, esetleg vizsgabiztos volt olyan rosszindulatú?

Engem másodjára húztak meg...Friss az élmény.


2017. dec. 4. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
mit kell ezen stresszelni? oké, elsőre nem mész át. másodikra már húzós. de harmadikra már szerintem ciki...az inkább ne vezessen. Azért ennyire nem bonyolult. Ha már itt gond van, mi lesz később...
2017. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én pl. azért buktam meg ma, mert parkolásnál beleütköztem a padkába. nem mentem rá a járdára, gyök kettővel mentem, de sajnos hozzáértem. most ez azt jelenti hogy alkalmatlan vagyok a vezetésre szerinted? nem okoz gondot a táblák felismerése és figyelése, a forgalom figyelése, tükröket is nézem, zebránál megállok, tudom hogy mikor és hol van elsőbbségem és lámpánál néha gyorsabban indulok el, mint a mellettem lévők, tehát nem okoz gondot az autó kezelése és a forgalom folyamatos figyelése vezetés során.

Persze a padkához hozzáérni tilos és azonnali bukást eredményez, ami még az oktatóm szerint is szigorú szabály, de ha ez a szabály, akkor be kell tartani.

Nyilván egy 35 ezres kisvárosban, ahol a csúcsidei forgalom is egyenlő a 0-val, könnyebb letenni a forgalmit mint Budapesten vagy mondjuk Debrecenben...

2017. dec. 4. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
hát én nem tudom, de az, hogy alapból hozzáérsz a padkához nem hiszem hogy egyből bukást érő...ha képtelen vagy korrigálni és beállni azt már elhiszem.
2017. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem kellett korrigálnom, mert jól álltam be, tolattam hátra és kicsit túl "toltam", még az oktató is leállt vitázni a vizsgabiztossal, hogy ezt azért nem kéne, de a vb hajthatatlan volt.


de nem is ez a lényeg, csak kíváncsi vagyok hogy mennyire gyakori hogy valaki sokszor vizsgázik.

2017. dec. 4. 16:37
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
4. vagy 5. sikertelen vizsga után alkalmassági vizsga kell.
2017. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, 5. után van a PÁV, de ott szinte mindenkit átengednek, mert nem is azt nézik hogy mennyire tudsz jól vagy rosszul vezetni, hanem mentálisan képes vagy-e rá hogy te levizsgázz.
2017. dec. 4. 17:04
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Ismerek több ilyet is. Hozzá kell tennem, hogy aki 5-nél többször bukik meg, abból soha nem is lesz normálisan vezető sofőr, csak bénázó. A 2 bukás az még semmi, lehet simán csak elkerült a szerencse.
2017. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

remélem hogy azért a PÁVig nem jutok el.

Van egy ismerősöm aki 6. alkalommal ment át, azóta is vezet és balesetmentesen. Lehet hogy nem dinamikus, meg bénázik, néha ledudálják, de neki még ez is jobb, mintha egyáltalán nem vezethetne.

2017. dec. 4. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

"én pl. azért buktam meg ma, mert parkolásnál beleütköztem a padkába."

AHA...


Egyébként, ha 8.-ra vizsgázol le, akkor is azok között fogsz közlekedni akik, elsőre vagy másodikra mentek át.

2017. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, aki 6. alkalommal ment át, de azt nem tudom, hogy korábban miért bukott. Olyan ismerősöm is van, aki 3. alkalommal ment át. Egyébként minden sz@rért megbuktatnak, anyukámat pl. azért buktatták meg mert elkezdett cseperegni az eső (nem zavaróan csak kicsit szemerkélt) és nem kapcsolta be az ablaktörlőt mert nem érezte indokoltnak...most akkor ez azt jelenti, hogy alkalmatlan a vezetésre? Dehogyis...szerintem nagyon sokan vannak, akik ezt találomra csinálják...mikor én jártam, akkor is volt olyan, hogy az adott településre érkezőket megbuktatták mert miért ne... Engem elsôre azért buktattak meg mert nem tudtam beparkolni az adott helyre, ami tényleg jogos volt mert tényleg nem tudtam, de egyébként a parkolásnál is tényleg vannak ilyen hülye szabályok, hogy ha hozzáérsz a patkához, akkor rögtön megbuksz és ez abszolút nem életszerű....most mi van abban, hogy hozzáértél a patkához? Semmi. Valamint azt hiszem kétszer lehet javítani, ha nem sikerül megbuksz. Most ha egyébként még harmadszorra megpróbálod és úgy már jó lesz, akkor mi történik? Meghal mindenki az egész utcán mert neked nem sikerült rögtön elsőre? Mert azt, aki mondjuk tényleg nem tudja kezelni az autót vagy nem ismeri a szabályokat és balesetveszélyes, azt tényleg buktassák meg, de ilyen kis hülyeségek miatt nem értem, hogy miért kell... Ezzel szemben, mikor vezetni jártam olyanoknak lett meg előttem a jogsija elsőre, akik nem tudták, hogy melyik a jobb és bal kezük (pl. összevissza indexeltek, kormányoztak), ha az oktató nincs ott, akkor elütötték volna a gyalogosokat, négyesben szerettek volna elindulni és még sorolhatnám...úgyhogy igazából semmi jelentősége nincsen, hogy hányadik alkalommal sikerül.
2017. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!