Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki lejárta előtt mennyive...

Műszaki lejárta előtt mennyivel vigyem az autót szerelőhöz műszaki vizsgára való felkészítésre és vizsgáztatásra hogy legyen idő az esetlegesen felfedezett hibák kijívítására és ne kelljen kapkodni? Az autó 2000-es Suzuki Swift.

Figyelt kérdés
Adott egy 2000-ban gyártott Suzuki Swift.Július 10-én lejár a műszakija. Baja nincs. Amennyire hozzáférek kritikus rozsdát nem találtam (értsd nincs átrohadva) ezt azonban majd az autószerelő fogja megmondani hogy mennyire kritikus a helyzet. Mennyi idővel a műszaki lejáta előtt vigyem el műszaki vizsgára való felkészítésre és vizsgáztatásra az autót a szerelőhöz hogy az esetleges karosszériás munkát (a rozsda miatt ha van) még meg lehessen csinálni?
2018. máj. 5. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a szerelőd mennyi idő alatt csinálja meg az autód csak ő tudhatja, de vizsgára akár 1 hónappal előbb is viheted, nem fog módosulni a lejárat dátuma.
2018. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előkészítés/átnézés minél előbb, nincs értelme várni vele. Vizsgát 1-2 héttel a lejárta előtt. Én nem hagyom utolsó napokra, mert bejön egy betegség vagy bármi és máris kicsúsztam a határidőből.
2018. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha hamarabb elviszed, hamarabb fogja vizsgáztatni, akkortól lesz érvényes a műszaki vizsga.
2018. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!