Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó most a legjobb...

Melyik autó most a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Új autóban gondolkodok. Elsősorban azért, hogy A-ból B-be vigyen el, és ha nem irreális elvárás, 10 év múlva se essen szét. Nem feltűnő, inkább praktikus és megbízható (új) autót keresek max 4 millióig. Opel Corsa, Ford Fiesta, Suzuki Baleno/Swift, Dacia Sandero Stepway, Fiat Grande Punto, szerintetek?

2018. ápr. 30. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

tíz év múlva miért is esne szét? ha a-ból b-be jársz csak, akkor meg pláne..erre bármelyik vas megfelel.

a legolcsóbbat vedd. egy titka van persze...a jóminőségű motorolajat előírt időben cserélni...és esetleg tisztán tartani.

2018. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Dacia, Fiat, Suzuki ne legyen, egy Opel vagy Ford sokkal jobb ezeknél. Én a J Astrát tudom ajánlani leginkább, ha maradsz a kisebbeknél, akkor ahogy írtad Corsa vagy Fiesta.
2018. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

2. Már miért is ne vegyen olyat?

Az opeltől még a Dacia is különb.

2018. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

A Dacia sokkal jobb mint az Opel igen. Vagy nem.

Vezettem Suzukit és Daciat is mielőtt új autót vettem (2015-ös Audi után), előbbi kicsi volt, utóbbi meg egy olajszagú, mindenhol kopogós műanyagból összerakott valami.

Elég volt beleülni már szálltam is ki, Daciából egyedül a Duster ami jó.

Úgyhogy vettem Opelt ami minőségibb de ugyanolyan megbízható és jobban is néz ki (GTC).

Persze itt mindenki leszólja, szerintem jó autókat gyárt.

De ha valakit hidegen hagy az autózás és csak közlekedni kell az autó akkor elég neki egy fapados Dacia is.

2018. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Suzukival nem lehet mellényúlni, ha megbízhatóság a cég. Balenoba üljél bele mielőtt nagyon beleszeretnél - a teteje elég előre van tolva, olyan mintha napellenző mindig lent lenne (legalábbis az én 183 centimmel). Ugyanakkor állítólag nagyon jó az automata váltóval. Swift olyan, mint mindig.
2018. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Jó a Dacia, de 10 év után már kuka, nem bírják a hosszútávú strapát. Ebből a szempontból igenis tartósabb egy Opel, vagy főleg egy Ford, de a Suzuki sem rossz irány, sőt.
2018. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha dieselt szeretnél akkor 1.5 DCI, ha meg benzinest akkor lehetőleg feltöltő nélkülit.


Egy autó állapota a tulajdonos gondosságán múlik, mivel újan veszed csak fent kell tartani az állapotát, nem pedig feljavítani és fenntartani.

2018. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Új fapad 1.2-es Swift 3,9millió. Ennél legalább 1millióval drágább a corsa és a fiesta is.
2018. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeken gondolkodom :) Illetve csak 2-őn ford vagy opel de inkább ford fiesta jobban tetszik.Újat szeretnék ford fiesta benzinest viszont tartok a turbóstól szívóba meg csak 1,1-es 3 hengeres van 86le.3 és fél millió alatt van az áruk suzukit valamivel olcsóbban lehet venni.
2018. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vezetési élmény a fontos, akkor a 90 lóerős szivomotoros Suzuki Swift, ha nagyobb autó kell, mint a Swift, akkor Kia Rio.
2018. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!