Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell időpontot kérni a szerviz...

Kell időpontot kérni a szerviztől?

Figyelt kérdés

Használt autó megvásárlása előtt ha a tulaj beleegyezik, szeretném elvinni egy átvizsgálásra.


Ilyenkor kell időpont a szervizbe?


Más városba megyek, lehet hogy több autó (több város) is megnézek aznap, de az is lehet hogy már az első kocsi is jó lesz.


2018. máj. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában kell.
2018. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, kell. Kétlem, hogy össze tudsz így szervezni egy napra 3-4 autót. Ha kettőt sikerül átnézetni, már jó. Gennyes dolog a használt autó vásárlás. Én rengeteget szívtam vele úgy, hogy már nincs szerelőre szükségem a legtöbb esetben. A számítógépes olvasást kivéve szinte mindenre rájövök, így a legtöbb autót elég gyorsan ott is hagytam. Igaz, 1,5 millió alatt nézelődtem, de az ismerősök beszámolói alapján a duplájáért is bele lehet nyúlni a szarba.
2018. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat


Akkor kérek minden városból időpontot majd.

max lemondom.

lehetséges úgy, hogy csak annyit mondok hogy pl. hétfő délután?

ezzel elég hosszú időintervallumot adok, dehát messze megyek, a Duna másik oldalára, nem tudok pontosan időre menni.


Lehet így?

2018. máj. 9. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerviztől függ, de sok helyen 1-2 hétre kapsz időpontot. Ezt velük kell megbeszélned.
2018. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb lenne felhívni a kinézett szervizet...

Egyébként Magyarországon belül, a GPS és mindenféle útvonaltervezők korában, hogy nem lehet 10 perc pontossággal megsaccolni mikor érsz oda?


Azt mondjuk nem tudom, hogyan kell mindenkinek hónapokat járni autók után. Volt tucatautóm, másodikat megvettem, van nagyon ritka autóm, harmadikat megvettem amit megnéztem...

2018. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben én felhívtam a szervizt előbb, elmondtam, hogy mit szeretnék (nem mindegy, hogy motorcserére kérsz időpontot, vagy egy általános átvizsgálásra). 3-4 napra rá tudtak időpontot adni. Ha mondjuk hétfőn hívtam, akkor péntekre. Nyitva hagytam a kérdést, beszéltem utána az eladóval, hogy neki jó-e, és ha igen, visszahívtam a szervizt, hogy akkor lefixálnám az időpontot.
2018. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!