Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Dunaújvárosban kezdtem...

Üdv! Dunaújvárosban kezdtem el a vezetést. Az első forgalmi vizsga sajnos nem sikerült és 3 hétre rá adtak időpontot. Kérdés az, hogy lehet olyat csinálni hogy átmegyek egy másik iskolába, ahol talán hamarabb van vizsga időpont?

Figyelt kérdés
Felhívtam a gyorsjogsi iskolát, de azt mondták hogy legalább 3 hét mire átmennek a papírjaim, mivel vidéki vagyok. A munkámhoz kell a jogosítvány és nem szeretném emiatt elbukni. Valakinek ötlet?

2018. márc. 27. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább akkor fogod megtudni, ha te magad végigkérdezed a lehetséges alternatívákat. A jelenlegi sulidban megkérdezted, hogy van-e lehetőség korábbi időpontra? Az oktatód tisztában van azzal, hogy számodra mi a tétje a dolognak?

A munkáltatódat azért mielőbb tájékoztatnám a lehetséges problémáról, hogy ne érje váratlanul őket, ha mégsem jönne össze. Az is lehet, hogy meg tudják oldani, hogy ez ne legyen gond.

2018. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokallod a 3 hetet, pedig az egyáltalán nem sok, nem ritka, hogy 2 hónapos várakozási idő van a vizsga előtt.

Persze, lehetnek rövidebb várakozási idők, ami többnyire attól is függ, hogy az iskola vizsgaidöpontokat "bérel", oda csak be kell tenni valamelyik tanulójukat.

Iskola váltással csak odázni lehet a vizsgát, arról nem is szólva, hogy másik oktató, másik autó nem biztos, hogy növeli az esélyét a sikeres vizsgának mindenféle gyakorlás nélkül, és ki az az oktató, akinél nincs több hetes, hónapos váró lista?

2018. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen az oktató tisztában vele miért lenne sürgős. Akkor ezek szerint csak szerintem sok az 1 órás vizsgáért a 3 hét.
2018. márc. 27. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
az iskolavaltás minimum 1 hónap. Gondold át hogy megéri-e,
2018. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!