Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót kellene vennem?

Milyen autót kellene vennem?

Figyelt kérdés

3 éve van jogsim és nagyon szeretek vezetni. Olyan autót keresnék viszonylag olcsón (6-700 ezerig bezárólag) amit tényleg jó is vezetni. Mostanában próbáltam minél több autót kölcsönkérni egy körre az ismerőseimtől, hogy nagyjából képbe legyen hogy mégis milyet kellene választanom, de nem jutottam közelebb a megoldáshoz.

- Egy dologban biztos vagyok: csak benzines jöhet szóba.

- Másik, hogy vagy összkerék meghajtású legyen, vagy hátsó, vagy ha esetleg első akkor legyen benne sper. Sima elsőkerekesektől az életkedvem is elmegy.

- A teljesítmény annyira nem lényeg, átlagos tömeg mellett 140-150 Lóerő szerintem bőven elegendő lenne.

- A felfüggesztése ne legyen nagyon puha.

- És ami még fontos szerintem, hogy jó érzés legyen a kormányzás, vagyis hogy lehessen érezni a kormányon az utat. Ezt csak 2 autónál tapasztaltam, azok régebbiek voltak szervó nélkül. Az hallottam hogy egyik szervós sem jó már ilyen téren. Ha ez igaz, akkor szervó nélkülinek kellene lennie vagy esetleg kikapcsolhatónak.

- Valamint lehetőleg legfeljebb 10-15 éves legyen, a régiek nem annyira jönnek be.



2018. máj. 12. 12:03
 1/5 crudy ***** válasza:
Szervo nelkuli autot nem talalsz es ne is akarj. Nyilvan a szervo elvesz valamennyit de igy is vannak jo kormanymuvek. 6-7 szaz korul nem fogszolyat talalni amit szeretnel, maximum lelakott allpotban. Sajnos. Ez van, az igenyeket meg kell fizetni. Hajlanek bmw, subaru, mazda fele. Mindegyiknek jo a futomuve es a kormanya se ures.
2018. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szervo nelkuli autot nem talalsz es ne is akarj."


Opel Speedster, Honda NSX, Swift 1.3, B Corsa, soroljam még? :D

2018. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 crudy ***** válasza:
De ezek boven kiesnek a kriteriumokbol. Bar az opel meglepett. Egyebkent a jo oreg puntoban sincs szervo de megse ajanlanam be
2018. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első néhány évben az F Astrákban sem volt széria a szervó :)
2018. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Honda NSX belefér az árba, nem írta hogy Forintra gondol, lehet ő svájci frankban fizetne :D :D
2018. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!