Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes vennem?

Milyen autót érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék autót venni,persze nem milliós összegben. Nem találok semmi értelmes autót ami megbízható és tetszik is. Olyasmire gondoltam ami nem a huszon valahanyadik évét járja,aminek a megjelenése vállalható (sportos esetleg),átlagosan fogyaszt és mondjuk nem olyat amivel egy biciklist is alig tudok megelőzni.

Tehát ebben kérem a segítségeteket! (Márka,típus,link,vélemény,tapasztalat és bármi ami témába vág jöhet!!!) Előre is köszönöm!



2017. júl. 27. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem Suzukit 16 eves kutyabaja szep fényezés! Igaz ez egy kombi lehet hosszútávon kevés az 1.3 motor de egyelore bőven jo szepen lendül! Nem utolso szempont hogy klímás, kényelmes! A fogyasztása csak helyi fogyasztással 8.4l/100km. De ez volt vele az elso 100asom.
2017. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ford Fiesta? 2007-2008 as évjárat. Ez sportos 1.4 TDI, kinézete is jó, a Ford-ok megbízhatok. Hegyekbe is jól megy. Nekem ilyen fiestám volt sokág aztán most nem régen váltottam egy újabb fajtára, mert az előző is megbízhatóan elvitt mindenhova.
2017. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!