Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ez személygépkocsis...

Peterszondavid kérdése:

Milyen ez személygépkocsis tanfolyam amire nem kel bejárni hanem programon kel tanulni mindent? Ez jobb vagy az a jó ha bemegy az ember az oktatásra és úgy csinálja meg mint interneten keresztül tanulja meg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a jó,ha e-learning csinálom a kreszt...a saját tempómba,nyugiba és akkor mikor éppen kedvem van és ráérek stb stb

Most a C-t szintén netről nyomom

2018. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a nyerő.


Aki nem tudja rávenni magát a tanulásra, annak a bejárós a jobb, mert ott rá van kényszerítve.


A netes inkább azoknak nagyon hasznos, akik tudnak önállóan, maguknak tanulni.

2018. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:

Kinek mi a jó. Ahogy irták ha tudsz tanulni egyedül is akor jó az e-learning.

Személyes véleményem: az első kategoriat érdemes tantermi oktatáson csinálni*, mert lehet sok kérdés a KRESZ -szel kapcsolatban amire (egy jó) oktató tud válaszokat adni és könnyebb a tanulás/megértés is.

Én jelenleg e-learning-en csinálom az 'A' kat. Kreszt, de nekem van már másik 3 kategoriam. (B,C,D) igy az elmélet nem gond.

*kiveve ha van aki tényleg tud segiteni és a leghülyébb kérdést is elmagyarázza. Nekem pl anyukam kezdi nem sokára a jogsit neten, de segitünk neki. Én buszsöför vagyok, férjem is(ő '84 óta hivatásos gkv) ill apum taxis 10+éve. Tehát a kresz azért megy.... de akinek nincs ilyen lehetösége, első 'jogsira' javaslom a tantermi oktatást. De mindenkinek szive joga hogy tanul :)

27N

2018. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy úgy dolgozok hogy délutánra megyek mindig és úgy nem tudok sehogysem elmenni a tantermi oktatásra mert az oktatásról mint csak delutan vannak tartva ?

Az elsősegélyt is lehet neten tanulni vagy az meg bonyolultabb mint ha bemenne az ember a tantermire ?

2018. máj. 14. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!