Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tervezek venni egy kettes...

Tervezek venni egy kettes golfban a síma szívó 1,6 dízelt ki lehet cserélni 1,9 tdi-re nagyobb változtatás nélkül, gondolok itt a tartóbakok áthelyezésére lemezmódosításokra?

Figyelt kérdés

tudom hogy nem kis feladat de úgy döntöttem belevágok, a kettes golfban van szívó és turbós dízeles is , a turbóst tudom hogy ki lehet cserélni nagy motortérbeni változtatás nélkül, de a szívódízelről nem találtam semmi vagyis a kérdésemre nem találtam választ eddig, 1z motorban gondolkodom gyári 90 lóval. A szívó golf mellett egyetlen érv szól, az az ára, ha a motor így is úgy is kikerül akkor legalább a kocsi legyen olcsó ha lehetséges.

Előre is köszönöm a válaszokat és kérem olyan ne írjon aki csak leszólni tud és nem segíteni.


2016. okt. 3. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha meg is tudod oldani a cserét,akkor se lesz sose legális az az autó.

Innentől meg tök hülyeség az egész.

2016. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel inkább Gold3-at 1z-vel?

Biztos ki lehet cserélni, mert sokan kicserélték, nagy keservesen vagy kenőpénzzel ( vagy AF számmal ) még bele is lehetett papírozni, de minek szívni ilyennel feleslegesen?

2016. okt. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mar mindegy ha a 110lovas 1.9tdi-t rakod bele,mert azzal meg jobban megy!Lepapirozni meg se ezt se az 1z-t nem.fogod tudni!
2016. okt. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem lesz legális de soha nem írtam hogy legálisan akarom, pont nem érdekel hogy legális vagy sem, a kérdésem az volt hogy meg lehet-e csinálni nagyobb változtatás nélkül
2016. okt. 3. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:
meg lehet, csak nem éri meg, drága dolog, olcsóbb ha már egy 1.9-et veszel és azt tuningolod, a 110 lóerő meg semmi amúgy is
2016. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat megfontolom a dolgot, az a baj hogy a kettes golf formailag nekem nagyon tetszik, még el kell döntenem hogy az ész győz vagy a szív :)
2016. okt. 3. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne lepapírozni?

Ha stimmel bele, márpedig stimmel(ismerős jettával játszotta el ugyanezt) akkor egyvalami izgatja csak az NKH-t. Hogy korszerűbb legyen a beépítendő motor, környezetkímélőbb.

2016. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az nkh-t valoban csak ez izgatna.....
2016. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!