Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek mit csinálnak? (bővebben...

Ezek mit csinálnak? (bővebben lent) megtehet ilyet magyar rendőr?

2010. jún. 14. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmérik szépen, hogy mennyivel tud menni a motor és összeegyeztetik a forgalmiban szereplö adatokkal. Ha jól tudom, csak 50ccm alatti motoroknál van ilyen, mert korlátozás van ezekre a gépekre. Van akinek a jogosítványában 25km/h a megengedett, van akinek 50km/h. MAgyarországon nem ismeretes a rendszer, de külföldön igen.
2010. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
háhhh.... ha az én szimómat elkezdené így egyhelyben kihúzatni a rendőr akkor ott kapnék szívrohamot... mellesleg ez hülyeség mer amelyik motor léghűtéses én azt inkább nem pörgetem így egyhelybe, szinte megszakad szerencsétlen motor. (mondjuk 3asbe ennyire pörgeti és csak 37??? elég gáz )
2010. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen nincs, de a gyertya helyére tekerendő köbölő is csak rémisztgetés.
2010. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!