Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethet azért a rendőr,...

Megbüntethet azért a rendőr, mert nagy magyar országos H betű van a motoromon?

Figyelt kérdés
Tehát 1920 előtti országforma, félig árpádsávos, félig magyar zászló, és középen egy H betű. Ezért megbüntethet a rendőr? Ha igen miért? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 18. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tiltott jelkép, nem.
2011. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem. Feltételezhetően félre értetted, azokat bünteti meg - jogosan - akik a rendszámukra teszik ezt, azon ugyanis semmilyen módon nem változtathatsz.

Ha a tankra teszed nincs köze hozzá és nem is fogja érdekelni (bármennyire is szeretnéd ebbe beleélni magad).

2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
"bármennyire is szeretnéd ebbe beleélni magad" Mibe szeretném bele élni magam? Abba, hogy nem büntet meg a rendőr? Örülök neki, hogy nem foglakozik vele!
2011. aug. 18. 10:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem büntet meg érte ! nekem 2 I.P.A rendőrségi matrica lóg a hátsó szélvédőmön ,tegnap ellőtt megállítottak ellenőrzésre és megkérdezték ki ragasztotta fel... mondom neki én a tagság miatt, erre azt mondja : köszönjük további jó utat :D mondtam is a mellettem ülőnek hogy nem is ellenőriz vagy mi :D
2011. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

"Örülök neki, hogy nem foglakozik vele!"


Akkor miért született meg a kérdés?

Büntetett már meg ilyenért a rendőr? Nem.


Gondolom haverod mesélte akinek a haverjának a haverja bennfentes valamely föld alatti mozgalomban és őt mindig egreciroztatják a rendörök a nagymagyarország matricája miatt. Mert a rendőrök gonoszak, posztkommunista agymosott mind, a régi rendszer katonái, tehát mi legyünk ellenállók.

Igy leszünk fontosak és igy lesz izgalmas az életünk.


El kell keseritselek, a hajadat lilára festheted, magadra tetováltathatsz nagymagyaország térképet, beöltözhetsz nőnek, azt teszel amit akarsz a rendőrt nem érdekli. Sőt, a kutyát se.

2011. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki, én (rendőrként) rühellem az "antirendőr" kérdéseket és kommenteket. De szerintem ezzel a kérdéssel semmi baj nincs. Normális hangnemű, simán információt kérő, kulturáltan megfogalmazott. Szerintem belehallasz valamit, ami nincs ott (vagy csak én nem hallom).


Egyébként jól írták, nem büntetnek meg, HA (rendszámmal ellátott motor esetén) magyar rendszámos a vas. Ha külföldön helyezték forgalomba, már csücskös a dolog, de ezt nem írtad.

2011. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Miért olyan nehéz rájönni arra, hogy miért van kinn ez a kérdés? Azért van kinn mert ki van ragasztva a motoromra, egy nagy magyar országos matrica, és érdekelne, hogy ezért megbüntethet-e a rendőr... Örülök neki, igen, hogy nem foglalkozik vele! Nem azért tettem fel, hogy a rendőröket idegesítsem! Azért érdekel, mert ha ezért büntet akkor leszedem a matricát... Ennyi... Legközelebb inkább kérdezd meg, hogy miért született meg a kérdés, minthogy inkább ekkora ordenáré hülyeségeket írogatsz! Köszönöm!
2011. aug. 19. 09:57
 8/14 anonim ***** válasza:
1%

Na várj. Elmentél venni egy ilyen matricát, feltetted a motorodra, vígan motoroztál aztán felsejlett benned, hogy lehet ezért megbüntet a rendőr.

De miért? Állitott meg rendőr és rosszalóan csóválta a fejét vagy mi? Honnan maga az ötlet?

Ilyen alapon azt is kérdezhetted volna hogy megbüntethet azért a rendőr mert szürke színü a hátsó gumid, még sem ezt kérdezted.

2011. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert a mai világban ha valaki Nemzeti hitvallású, akkor az már sok ember szemében egy rasszista náci. És inkább megkérdezem ezt feleslegesen, minthogy megbüntessenek érte!
2011. aug. 19. 15:34
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

"Azért kérdeztem meg, mert a mai világban ha valaki Nemzeti hitvallású, akkor az már sok ember szemében egy rasszista náci."


És meg is érkeztünk oda amit már a legelején megmondtam.

2011. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!