Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 159 1.9 260 ezer km-rel?...

Alfa 159 1.9 260 ezer km-rel? Rokoni alapon 800 ert. Megeri?

Figyelt kérdés

Nos venni akarok autot alfa 159 et neztem ki elsokorben (masik bmw 320).

Sok pletykat hallani alfakrol erdeklodni szeretnek konkretan alfasoktol hogy nekik mennyi bajuk volt vele...lehetoleg az azok irjanak akinek alfaja van vagy kozeli ismerose alfasnak netan aki 200+ ezer felettivel szeli az utakat...

Nagyon sok rosszat hallok ..


A vasarolni kivant autorol annyit hogy 800 ert kapnam meg...kijott mar rajta eddig egy ket hiba kb 1 milla lett rakoltve 6 - 7 ev alatt...megeri?

Ha nem mit javasolnatok?

Tudom koklersag de vmi impozansabb szebb megis csaladnak is megfelelo autot keresek.



2018. máj. 15. 03:07
 1/10 D. Brasco ***** válasza:

Alfa 159-et nyóccázér' ?!?! Hahahaha.....még viccnek is rossz volt!Kb mint bmw-t öccázé'

Gondolom nem baj hogy ezeknek az alfáknak az ára olyan másfél milliotol indul,őszintén mit vársz ennek a feléért!?!Ennyiert 147-esek vannak boyracer hülyegyerekek alól!Gondolom valami most is a letérdelés határán van benne azt a "kedves" rokon úgy van bele hogy adjál érte valamennyit csak takarítsd el azt a lomot tőle!

2018. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem fikázásból írok, előre leszögezném. Az Alfa 159 egy szép autó. Amit elmondtak, hogy 6-7 év alatt 1 milliót költöttek rá, azt innentől 2-3 évenként számold rá, és akkor nem érhet csalódás. Ezt az autót nem megvenni drága, ha érted, mire gondolok. De ugyanez lesz egy hasonló árkategóriájú BMW-vel is. 800-ért megveheted, de azt tekintsd kezdő részletnek.

Nekem ha 800 ezrem lenne autóra, akkor igyekeznék gazdaságilag kevésbé rizikós döntést hozni, és véletlen sem gondolkodnék prémium márkában vagy Alfa Romeoban.

2018. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én autómra (hasonló kategória) a kötelezőkön kívül kb. 400.000 lett költve 16! év alatt.

Ez egy lom amit megtákoltak és szabadulni akarnak tőle. Mindig mondom hogy rokontól soha nem veszünk semmit, mert akkor általában vége a jó kapcsolatnak.

2018. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt két Alfám is. Egy benzines meg egy dízel. Hidd el, hogy csak a gond van velük.
2018. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, 159-esem van, 1.9 JtdM. Csak annyit tudok mondani, hogy én a 2007-es évjáratú, egyébként HIBAMENTES autómtól nem válnék meg 1,8 milla alatt. Arra az autóra, ha ráköltöttek 1 millát (ami elvileg emelné az árát) és még így is 8 kilóért adná oda, akkor ne csábulj el. Gondozott példányok,tulajdonostól, amikre szintén költenek, nincs a fent említett összeg alatt.

Magát a 159-et amúgy csak ajánlani tudom, de az említett kritériumok mellett.

2018. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso koszi.

Tied egy relevans valasz. Azert a piacot elnezve 1,5 millioert viszonylag keves km el lehet mar talalni 159 eseket. Jo tudom km nek nehigyunk.

Egyebkent nagyon kozeli rokon es nem atbaszni akar...jelenleg nincs hibaja az autonak.

2018. máj. 18. 00:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy most nincs hibája? Akkor azonnal vedd meg!
2018. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok. Ami hibák előfordulhatnak: generátor csere, izzítógyertya csere, kormányszervotartály csere, az csomagtér átvezető kábel javítása mert elektronikai gondokat okoz.Egyet nem szabad elfelejteni, ez egy 10 éves autó, és nem toyota corolla. Természetesen nem is az a szint. (nem leszólva, van azom is) Lehetnek gondtalan éveid is vele, lehet szopóroller is, ugyanúgy mint bármelyik kategóriatársa. Minden azon múlik, milyen gazdája volt az elmúlt 10 évben, nem a km-en. Egyébként 8 vs 16 szelepes az autó? A 8 szelepes felépítése egyszerűbb, megbízhatóbb, ha nem rajoskodni kell akkor a 120 le is elég a hétköznapokra.
2018. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

16 szelepes...es nem rajoskodasra kell...

Meg gondolkodom rovabbra is...illetve nezem lehetseges alternativakat h kulsore mi tettszik es olcsobb kategoria....

2018. máj. 23. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
1.5 Alatt nem vennék 159-est. Akár rokon, akár nem. Ha mutat szervízkönyvet rendesen vezetve, akkor igen.
2018. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!