Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kihalt a naturál testépítés?...

Kihalt a naturál testépítés? INBA szövetségre gondolok név szerint. A doppingellenőrzés költségét megértem, hogy nem vállalja senki a versenyzőknél, de ez a becsületi alapon működő szűrés nem igazán működik azt lássuk be.

Figyelt kérdés

Ahogy hogyan lesz valakiből "lifetime naturál" pár év leforgása alatt. Vagy hogyan száradjunk be emberfeletti módon csupán természetes úton, hogyan tartsunk meg rettentő tömeget BCAA-val...

Bizonyára sokatoknak ismerős az a helyzet, amikor valamit előbbre helyeztetek, mint minden mást az életben, mert az volt fontos, majd később azzal találtátok magatokat szemben, hogy az elhanyagolt területek szinte visszafordíthatatlanok.



2016. dec. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihalt. De már régen szerintem. Szomorú. Alapbólsajnos rossz példaképek vannak. Rettentő nagy fizikumok nem egészségesek.
2016. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó sorhoz egy kis kiegészítés: jó pár éve ezzel kelek, ezzel fekszem, most pedig ezt kellene valahogy megemésztenem, hogy erre a sportra rámentek barátságok, kapcsolatok, pénz, idő, családi kapcsolatok, sok mindenből kimaradtam, de úgy tűnik hiába...
2016. dec. 7. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog a naturál testépítés, meg fontos is, csak nem az élsportban. Mondjuk mert pl. senkit se érdekel. Kb. mintha a mostani olimpia mellé raknál egy full dopingmentes olimpiát, úgyértem VALÓBAN doppingmenteset. Szóval kb. ennyi értelme van a versenyszférában megtartani a naturál tetépítést.
2016. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van mar valoban natural testepites. INBA versenyeken is inkabb "uresek" mint naturalok. De ez mindenkinek mar a sajat lelkiismerete.
2016. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy miért lepődsz meg ezen.. Ez a "sport" nem eredményekről, nem versengésről szól, csak a külsőről, olyan mint a miss hungary szépségverseny. Egy "versenyt" az nyer meg aki nagyobb, és egy naturálnak nincs esélye egy kokszossal szemben.


Amatőr szinten szép sport a testépítés, de szerintem ebből versenyt csinálni nevetséges.

2016. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gond ott kezdődött, hogy a külső számít, nem az erő vagy ügyesség. Ha az számítana akkor nem fajult volna el ennyire szerintem.
2016. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erőnél is ugyanúgy van dopping. Szerintem összes élsportban erőteljes dopping van nem csak itt. Mássportoknál kevesebb látszik belőle mint itt annyi a különbség. Egész világ el van fajulva a sport miért ne lenne?
2016. dec. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!