Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb döntés első...

Melyik jobb döntés első autónak Toyota Yaris vagy Nissan Micra?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, tehát annyira nem értek az autókhoz, ezért lenne ez a kérdésem. Ha jól tudom mindkettő japán. Toyotáról több jót olvastam, viszont a Nissán belülről azért tetszik jobban mert a műszerfal a kormánnyal pont szemben van. Amúgy ezt leszámítva a Toyotát válsztanám. Szerintetek hogy döntsek?

2018. máj. 18. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A középen lévő műszerfalat körülbelül tíz perc megszokni. Nekem is volt Yarisom, a középen lévő műszerfalban kb az a legidegesítőbb, hogy ha melletted ül valaki, juszt rá akar nézni, hogy mi van ott, de nem látja. De vicces is, amikor valaki, aki nem annyira ért az autókhoz megkérdezi, hogy "ebben nincs műszerfal?". Én ilyenkor mindig rámondtam, hogy nincs, nem előírás, hogy legyen, nekem nem is hiányzik. Érdekes volt látni a reakciókat.

Szerintem a Yaris jobb autó, de a Micrával sem lőnél mellé. Arra figyelj, hogy klíma nélküli verziót ne vegyél. Illetve ha hosszabb távokon is használnád, akkor Yarisból inkább 1,3-asakat nézegess, azok rendesen mennek. Az 1,0 benzines kicsit gyengécske, de azért el lehet járni azzal is, csak jobban oda kell figyelni a váltásokra.

Milyen időseket nézel egyébként, illetve milyen összegért?

2018. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beviz Elek ***** válasza:
50%
A Nissan 2000 óta valójában Renault, inkább a Toyotát venném
2018. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amióta a Renault valójában Nissan, azóta Renault-ot vennék.
2018. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:
A Renault vette meg a Nissant, nem fordítva. Sokat romlott ezzel a Nissan megbízhatósága
2018. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tehát a Toyota a nyerő! :)
2018. máj. 18. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de az előzőek teljesen sületlen dolgokat írnak. A Nissan és a Renault ún. kereszttulajdonlásban vannak, mindekettőnek van tulajdonrésze a másikban. Emellett van egy 50-50%-os joint venture-ük.
2018. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Toyota sokkal kevesebbet kell szervizelni és az alkatrészek is olcsóbbak hozzá
2018. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak ne menjen tönkre a toyota mert a gatyádat is ráköltheted saját tapasztalat
2018. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:

#6

Így van, kereszttulajdonlásban vannak, csak fontos részletnek tartom hogy a Nissannak 15% szavazat nélküli része van a Renaultban, a Renaultnak viszont 43,4% része van szavazati joggal a Nissanban.


A Nissannak anyagi problémái voltak és így jött létre ez a közel sem egyenrangú együttműködés.

2018. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Toyota
2018. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!