Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 cc, jó?

Peugeot 206 cc, jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Használt autóból kinéztem egy peugeot 206 cc-t, de maga a peugeotról viszonylag rossz véleményeket hallottam. Az autó csak munkábajáráshoz kéne, néha 2-3 órás utakhoz...az autó 2002-es évjáratú és 136 lóerős, kérlek ne ajánlgassatok más autókat, hanem akinek van tapasztalata, hogy műszakilag mennyire költséges fenttartani, az kérem írjon tapasztalatokat.



2018. máj. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

eleve amit te hallottál az egy teljesen természetes dolog, tehát hogy egy régi, használt francia autó elektronikailag biztosan egy hulladék.


emellé még bevásárolnál egy kabrióval is, aminek a tetőjét is elektronika vezérli, plusz egy költséges hibalehetőség...szerintem mindent elmondtam. emellett még komolytalan is kinézetre...új korában szabadidőautónak tartják az ilyeneket, nem hétköznapi, elsőszámú autónak. ha egy második vagy harmadik, csak hétvégén használandó autóról lenne szó, még esetleg beleférne, bár akinek van ilyesmire pénze, az meg nem egy 16 éves alsókategóriás hétvégi autót vesz.

2018. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
48%

Hogy jó-e?Hát....maximum a 80éves pista bácsinak mutogatni a szomszédban!Őt talán le fogja nyűgözni de azon kívül egy maximum 2 személy (minden féle csonag nelkuli)szallitasara alkalmas,vasarnaponkent amikor kedvtelésből autozol aznorszagúton....már ha működik egyaltalan!

Munkába járni egy ilyennel?miert akarsz ennyire roaszat magadnak?!?

2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon elégedett vagyok vele minden szempontból.

A fogyasztas jó, kényelem kiváló-igaz nem vagyok túl magas, másképp kicsi lenne..

Az enyém 2004es, 1.6os 206cc, van benne jelenleg 185.000km;igaz időben cseréltem mindent amit minden más kocsihoz is cserélni szukséges (vezerműszíj, olajszurő stbstb.)

kíváló fogyasztás, megbízhatóság szempontjából is jó. Szuper elégedett .

2018. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A tető nagyon jól működik, egy gombnyomás az egész.

Nem értem miről beszélnek az előttem levők..tapasztalatbó..? nem úgy tűnik.

2018. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból-vagyis bocsi az elirásért
2018. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is munkába járáshoz használom leginkább. Nr1.
2018. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, tapasztalat...rengeteg ilyen korú kabriót láttam már, többek között sok 206cc-t is, aminek több helyen meg volt törve a tetővezérlő kábelkötege...élmény javítani, és még olcsó is...ja nem :D
2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu ha nemkem bejött es tetszik mi a problema?

Az enyemnek semmi baja, kíváló autó szàmomra. Minden perfektul műkodik, nagyon kenyelmes.

2018. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csak más az, aki már megvette jópár éve, neadjisten újonnan, és ismeri, meg más az, aki most akar ilyen autót venni 16 évesen, a "nagy kabrióláz" közepette, amikor a kereskedők a legtrágyábbat is behozzák, mert látják, hogy a kispénzű ember is tető nélkül akar villantani a szomszédnak, és azt is megveszik, ha kicsit kitakarítják meg akasztanak bele egy wunderbaum-ot, hogy elnyomja a "nemdohányzó tulaj" szagát.


oké, te írtad, hogy mindent időben cseréltél rajta. az elmúlt 1 évben rengetegen befürödtek az ilyen autókkal...

2018. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mar bocs de jóval idősebb vagyok mint 16 és gáz hogy általánosítasz.. akkor ennyi erővel az összes bmw-s és audis es nagy ...’ mert jampizni akarnak.. kb ezt mondtad. Amúgy megvettem használtan és fullosan működik, a tető is rajta.
2018. júl. 24. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!