Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 miért hörög le...

Simson s51 miért hörög le hirtelen gázadásnál?

Figyelt kérdés
elindulok váltok fel 2.-ba 3.-ba megy rendesen, ha hirtelen csinálom hörög, nem áll le csak nem kezd hirtelen húzni. Gyertyaképe őzbarna majdnemhogy fehéres, valószínű keveset kapna?
2018. máj. 23. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
67-es főfúvóka van benne
2018. máj. 23. 13:49
 2/7 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem. 15-ös lánckerékről 17-esre váltani érdemes? Alap 50-es motor elbírja? Mennyi lenne a végsebesség növekedés a 15-ös lánckerékhez képest.


A pillanatnyi hörgéstől függetlenül húz és megy mint a disznó

2018. máj. 23. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A hörgés akkor szokott lenni ha sovány a keverék, tehát sok levegőt kap.

Lehet csak a benzin szintet kellene egy nagyon picit emelni.

A lánc kereket meg lehet hogy nem is birná, elméletben hiába olyan az áttétel hogy 5-10 km/h-val gyorsabb lenne, de nem birna felpörögni.

2018. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szimering kimozdult.
2018. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"majdnemhogy fehéres" Ez mutatja hogy szegény a keverék. Első lépésben feljebb tenném a súbertűt 1 rovátkával. Ha van javulás, de még nem az igazi akkor 2-vel. Ha másodikra nem javul akkor nagyobb fúvóka. 72-es gond nélkül mehet bele. DE! Mielőtt neki állnál, a benzinszintet kell csekkolni meg a tűszelep beállítását is felülvizsgálni, hogy befolyik-e a kellő mennyiségű benzin egyáltalán a karburátorba.
2018. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a légszűrő legyen gyári. "Tuning" szűrő kerüljön le, ha az van fent.
2018. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

15-ös lánckerékkel mutató alapján alattam 60-ig tud és még utána is menne.

Feltettem a 17-es lánckereket, hogy bírja-e. Mutató csak 50 max 55-ig tud felmenni, gpsszel mérve sincs így 60 :/ .

Azt hittem valamivel jobb lesz de nem. 16-os lánckerékkel jobb lenne? 15-öst nem szeretném visszatenni.


Tuning légszűrőkben nem hiszek. Egyelőre marad a 67-es főfúvóka, egy rovátkával feljebb tettem a súbertűt meglátjuk mi lesz.

2018. máj. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!