Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bizonyítványomat B után az...

A bizonyítványomat B után az A kategóriás kresz vizsga előtt is meg kell mutatnom?

Figyelt kérdés
1 éve raktam le a B-t, és nem tudom hol a bizonyítványom.
2018. máj. 24. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A bizonyítván elő kellene keresni,mert elképzelhető,hogy kelleni fog még,de nem a jogsihoz. Szóval nem kell bemutatnod
2018. máj. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyítványt? A meglévő jogsi alapján nem kell majd eü-ből vizsgáznod és annyi. Amúgy senkit nem érdekel hogy milyen jogsid van (már).
2018. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyítványt??? Az A kategória feltétele a minimum elvégzett 8 általános pont mint a B kategóriának is stb. Amit be is kell mutatni,de mivel a kérdező rendelkezik már B kategóriával így nem kell bemutatni a bizonyítványt.
2018. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem C kategóriánál nem kérték, ma voltam CE-n, ott meg igen. Még jó, hogy magammal vittem. Sosem tudni, inkább legyen ott, de ne kelljen, mint fordítva.
2018. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A törvény már nem írja elő a 8 általános elvégzését sem.

Ezt már régen eltörölték.

Keerssetek rá,mert én lusta vagyok hozzá.

2018. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!