Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok. Ti szerettek villogni...

Srácok. Ti szerettek villogni az autótokkal?

Figyelt kérdés
Gondolom csajok előtt, vagy hasonló.

2018. máj. 27. 10:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%

Úgy érted a fényszórókkal?

Általában csak ha lemondok az elsőbbségemről vagy jelzek valakinek, hogy "mehet".

2018. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nem, nincs se olyan jó, se olyan szar autóm, amivel mások villognak. Amúgy sem az a tipus vagyok, gyerekesnek tartom őket, és ahogy kapartatnak, túráztassák a verdát.
2018. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretem a "villogást", sem a magamutogatást.

Azt sem szoktam megmondani elsőre, hogy tudok vezetni.

Ne a kocsi miatt érdekeljek bárkit.

Ha kedvel amúgy is az illető, akkor meg csak plusz meglepetés neki, pl. ha elviszem valahová majd később.


Akinek úgy nem kellek, ha tömegközlekedéssel megyek, olyan személy társaságára nincs szükségem.

2018. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Néha elrúgom neki, de csak a saját szórakoztatásomra. Kapartatni, meg túráztatni nem szoktam egyáltalán.
2018. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:
66%

Gyerekes kérdés, ami óvodás szintű gondolkodásra utal.

L

Hasonló kategóriák:

-nekem több legóm van

-én nagyobb fagyit kaptam

-a mi kocsink sokkal gyorsabb

-stb. :D

2018. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem túl gyakori autóm van, pont azért vettem, mert különleges, tetszik a megjelenése. szoktam figyelni, hogy rengetegen rácsodálkoznak, megfordulnak utána. Büszkeséggel tölt el. De amúgy nem szoktam ezzel csajozni, vagy bármilyen más formában felhozni, hogy nekem ilyenem van. Aki látja, megnézi, ha akar kérdez róla és ennyi. A saját örömöm a legfontosabb az autóban.


(Jó mondjuk én autób/zi vagyok:))

2018. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Viszonylag új autóm van. Újonnan vettem. Az elején mikor még ez a típus szokatlan volt az utakon, többször láttam, hogy megbámulják, utánam fordulnak. Nem mondom, hogy nem esett jól, de magamnak vettem az autót, nem azért hogy mások mit szólnak hozzá, vagy irigykednek-e.

Nem egy prémium luxusmárkáról van szó, teljesen átlagautó, de az én igényeimnek tökéletesen megfelel. Na meg pénzem is erre volt eladósodás nélkül.

Elég sok extrát rendeltem hozzá. A teljesítménye is valamivel az átlag felett van, bár nem versenyautó. Ez megint csak nem a magamutogatás miatt, hanem a saját kényelmem érdekében történt így.

Szóval amennyire a pénzem engedi szeretem a kényelmes, modern, erősebb, kinézetre azonban szolidabb autókat. De nem azért, hogy dicsekedjek vele, a használati, kényelmi értékét nézem.

Na meg így 30+ évesen is már kinőttem abból a korból, hogy a diszkó előtt az autómmal menőzzek a tinicsajok előtt, hogy minél előbb ledobják a bugyijukat.

2018. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Én beismerem, igen szeretek. Férfiembe vagyok, nem tehetek róla, bennem van ez az ösztön. Nemcsak az autóval, hanem mindennel, amivel lehet menőzni. Aki tagadja, az hazudik szerintem, mindenki szeret imponálni a másik előtt, főleg olyan dologgal, amiben tudja, hogy jó. Természetesen visszafogom magam, tehát nem az van, hogy a csajok előtt bőgetem a motort, meg kiszólogatok nekik, meg ilyesmi.
2018. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legalább mindig van min mosolyogni az utca emberének. :D
2018. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

#6-ossal egyetértek. Nekem sem egy hétköznapi autóm van, de én is az élménye miatt vettem, a saját magam szórakoztatására. Persze jól esik, amikor valaki megnézi, főleg amikor valaki felismeri, hogy ez valójában mi is, mert az emberek javarésze összetéveszti az alapmodellel, igy aki felismeri, tudom hogy valószinüleg szintén autób*zi :) Pont ma fordult elő velem, egy szebb, kanyargósabb utvonalon való autózás közben, ahogy megeleőztem egy Astrát, hogy az egyik utas "dobott egy lájkot" mikor elmentem mellettük :) Jó pofa dolog az ilyen


Persze úgyis sokan azt hiszik, hogy ilyen autókat csak nagyzolásból, egósimogatásból vesznek az emberek. De számunkra ez ugyanúgy egy hobbi, szenvedély, mint másnak a fotózás, pecázás, valamilyen sport, festőművészet, utazás vagy akármi.


Csajt pedig nem kocsival kell felszedni :) Amelyik csaj arra utazik, az annyit is ér...

2018. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!