Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókat lenne érdemes...

Milyen autókat lenne érdemes néznem?

Figyelt kérdés

Tanuló autó után szeretnék (F Astra) szeretnék venni egy szintén nem túl drága alkatrész terén jó ellátottsággal rendelkező kocsit. Sajnos egy részeg és gyógyszerbehatás alatti ember nekem jött.

Üzemanyag terén, havi szinten nem megyek többet 300-400 km-nél, így nem szükséglet egy dízel.

Hosszabbtávra gondolkodnék, 4-5 év.

1,5 millióig gondolkodnék, de inkább 1 millió felett egy kicsivel, legyen pénz a kötelező dolgokra rögtön.

Golf-ok tdi-ben jók, de annyira nem jönnek be, pd-tdi időzített bomba. Benzines 1.6 már nem olyan rossz, de fogyasztásban az olvasottak alapján már egy 320i beéri szinte annyival.

E46 régóta szimpatikus, de nem tudom mára mennyire elfogadható vétel még. 320i nekem elég lenne bőven.

Kisautókat néztem még 1.4 H Astra, Toyota Corolla. A3-as Audi.

Nyitott vagyok elég sok mindenre.


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2018. máj. 28. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Octavia? Corolla se rossz. Ha "szintén nem túl drága alkatrész terén jó ellátottsággal" prémiumokat ne nézz akkor.
2018. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a Toyotákba is drága az alkatrész.
2018. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem bontóból akarom életben tartani a kocsit majd, de nem jelent hátrányt, ha van ilyen téren is lehetőség rá.

Bmw ezért még szimpatikus, de nem vagyok bele bolondulva.

Végülis octavia, passat ezek is játszanak. Bár oda már gondolom az 1.6, 1.8 kell mindenképpen.

2018. máj. 28. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
1.6 már bőven jó bele nem kell 1.8
2018. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre a felhasználásra akkor ne is nézzek nagyon tdi-ket ugye?
2018. máj. 28. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Felesleges, kicsi a futásod.
2018. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eladható lesz később is azért a benzines modell?

Bmw valóban ebbe az összegbe nem nagyon fér bele, összességében egy komplikált futómű van alatta , ami az itthoni utakon előbb-utóbb beadja az unalmast, de lehet tévedek. Alkatrész árak biztosan drágábbak valamivel.

Nekem még, ami lényeg lenne, hogy euro 4-es legyen, mert az Astra apám nevén volt, de most már a sajátomra venném...

2018. máj. 28. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy köbcentist veszel akkor igen. 1.6-okat keresik, 1.8-at már nem fix hogy el tudod adni főleg ha nem turbós. Ha jól tudom az 1.6-os octavia euro 4-es.
2018. máj. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Talán még az 1.4-es polo is jó lehet elől a két körlámpás kivitel.
2018. máj. 29. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az 1.4-1.6 motor mánia. Mintha az olyan keveset fogyasztana. Pályán, városban azok is benyelik a tizet. Akkor már inkább nagyköbcentis.
2018. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!