Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 9 hónapos - nem írom,...

Van egy 9 hónapos - nem írom, milyen márkájú kocsim -, aminek az aksija ma reggel harmadszor hagyott cserben. Vajon garanciális még az aksi?

Figyelt kérdés
Először kihívtam az assistance szolgálatot, másodszor inkább fizettem a bebikázásért (nem tudtam, hogy 5 rongyot fog elkérni. ), és most nem tudom. Nincs ez rendben.
2018. máj. 28. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Az akksikra 2 év garancia van.
2018. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az akku rossz?
2018. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második, hát mi más lehetne...? Ezt most komolyan kérdem. A kocsi zsír új. Ha bebikázzuk, akkor indul.
2018. máj. 28. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
BMW-ben (az?) rengeteg cucc lehet, ami lopja az áramot, példákat is tudnék írni, hogy milyen esetek fordulhatnak elő, csak lusta vagyok. Mindenképp szervíz, valami komoly elektromossághoz értő szerelőhöz.
2018. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A zsír új autónál is előfordulhat töltés hiba.Az aksit forgalmazó üzlet,van mikor ki is köti,hogy melyik szakműhely véleményét fogadja csak el.Itt bevizsgálják az autó töltési rendszerét és az akku állapotát.Ha megállapítást nyer ,hogy hibás töltési rendszer ,akkor az akku garancia érvényét veszti.Ez a későbbiekben vásárolt akksira vonatkozik

Az akku garihoz még fontos,a töltési rendszer féléves felülvizsgálata.

A te új autód más.Ide a szakszerviz jogosult, aki a garihoz szükséges munkákat végzi az autódon.Oda beviszed és megállapítják a hiba okát.Ha csak az akksi rossz azt kicserélik gariban.Ha a töltés is, akkor javítják gariban.Ha a töltés miatt ment tönkre az aksi,akkor mindkettőt intézik gariban.

2018. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján még lehet töltés probléma vagy fantomfogyasztó is.
2018. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Honda Jazz, nem BMW, és vizsgálták már az első lerobbanás után, nem találtak semmit. Holnap bemegyek hozzájuk - gyalog, mert a kocsi nem indul-, és megkérdezem, mi legyen.
2018. máj. 28. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lófaxt kérdezzél... Van egy sok milliós autód, 9 hónapos és nem indul? Pont leszarnám, hogy mivel van baj, nem kérdeznék, hanem megmondanám, hogy oldják meg.


Bármi is a baja, 9 hónaposan garanciális. Hacsak nem gányoltál bele valamit.

2018. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyári hangrendszer zárlata csinálta ugyanezt. Mivel volt egy kis vita a garancia érvényessége körül, k.b. egy fél évig úgy jártam a kocsival, hogy amikor 1-2 óránál többet állt, lehúztam a sarut, mert nagyjából egy nap alatt leszívta az akkut.
2018. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Honda Jazz? Na jó, mostmár értem miért nem írtad le először :D

Ki kell vizsgálni ezt a dolgot, mert nem normális. És garanciában kéne javítsák.

2018. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!