Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Cb500f teljesítménye...

Honda Cb500f teljesítménye elég lenne nekem?

Figyelt kérdés
Első komolyabb motoromat venném. Országúti motorozásra kellene a csapattal, nyugis 100 körüli tempóban, esetenként hegyes dombos szakaszokon. Nagyon tetszik a motor, viszont tartok valamitől. Én 120 kg vagyok, feleségem 80 kg.. Bírni fogja az 500 -as Honda a tempót két személlyel is? A hegyes /dombos szakaszokon két ilyen "erős " személlyel a nyeregben tud majd teljesíteni az 500 -as gép szerintetek?
2018. máj. 29. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy birja. Az igaz hogy nem fog úgy menni mint egy 50 kilós alatt, de menni kell neki.
2018. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőven elég normál közlekedésre, mivel sor4 így ne várd tőle hogy nyomatékból toljon ahhoz ezt forgatni kell.
2018. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

Én inkább nagyobbat választanék,a motor 195kiló,48lóerő,471ccm.

Igaz V motor alacsonyabb fordulaton is nyomatékos de azért te meg a feleséged együtt 200kg vagytok,plusz kb 10-12kg motoros ruházat.

400kg feletti súlyt kell majd vinni hegyvidékes helyen a motornak.

Én inkább valami 600-650-es gépet vennék mint pl ER6N-SV650 stb stb

2018. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:
Való igaz,sormotoros a cb nem V, bár nem sor4 csak sor2.
2018. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És egy ilyen motor 48 loero szerintem itt sokan a régebbi cb500ra gondolnak ami 57
2018. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Igaz, bocsi a CB600-as hornettel kevertem.
2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy 2008-as Hayabusa, lenne a legoptimálisabb, ha kell megy mint egy űrhajó, ellenben elcsordogál egy cb500-as tempójával is.

Az eddig le írt motorok jók meg minden, de zömök mind, és nem biztos hogy lesz elég hely rajta, nagyobbat nézegess mind erőforrásban, mint méretben, főleg akkor, ha csak hobbira kell és mondjuk nem munkába járni.

2018. máj. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz erősebbet. Ketten 200 kiló lesztek, nem sok tartalék marad a motorban pl. előzésre. Nem túl sok az a 48 lóerő 2 személlyel. Nekem egy 78 lóerős sport-túrám van, az alá nem mennék, ha csapatos gurulás a cél.
2018. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

Hayabusa mint legoptimálisabb?

azzal konkrétan túrázni nem lehet,egy ba szott nagy jószág ami elvileg túra kategóriás de mégis inkább gyorsaságinak lehet használni.

De hova kerülnek a csomagok,dobozok amiket az ember elvinne egy hosszabb túrára?

Valamit költségekben sem éppen ott van mint egy olyan kategória amit a kérdező kérdezett.

2018. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!