Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolási bírság elengedése?

Parkolási bírság elengedése?

Figyelt kérdés

Tavaly december vegererol illetve márciusrol kaptam felszolitast pótdíj befizetesere. Korábban irtam/hívtam őket hogy meltanyossagbol engedjék el a buntetest mert diák vagyok és munkanélküli. Azonban ezt mára kiküldtek.

Azóta sem változott a helyzet milyen menete van a kérelem megirasanak ha postai úton szeretnem feladni a kerelmemet?

Koszonom


2018. máj. 30. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen a dolog. Jogosan merül fel bennük a kérdés, hogyhHa nincs jövedelmed, miből tartasz fel egy autót?
2018. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, de ehhez nincs joguk hogy barmi közük lehessen hozza. Ha a megadott posta címre feladok egy ajánlott levelet benne a kerelemmel van más teendom?

Korábban volt biztonsági öv miatt rendőrségi buntetesem ott külön fizetnem kellett meg hivatalos belyegekert..

2018. máj. 30. 11:27
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

Valahogy sosem értettem ezt a mentalitast,hogy csupán azért mert valaki olyan csóró,hogy arra nincs pénze hogy megfésülködjön és/vagy nincs semmi jövedelme,az mégis mi alapjan jogositaná fel arra hogy bármilyen szabalytalansag miatt a büntetést elengedjék?!?

A levél irogatással meg már régen elkéstél,ráadáaul senkit nem is fog meghatni,hogy te diák vagy és nincs munkád!Ha ennyire gobdot okoz kicsengetni...na tényleg egyebkent mekkora összegről van szo?!?remélem valami 5ezres tétel miatt akarsz magadból bohócot csinálni!Szoval ha ennyire fáj egyben kifizetni akkor legfeljebb kérd meg részletre!Es ne a kiskapukat keresd ismét mint a rendőrségi ügyednél......

2018. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Életerős fiatalként milyen méltányosságot akarsz? Jogsid van, akkor már egyetemre jársz. Egyetem mellett lehet dolgozni.
2018. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Diák és munkanélküli... tehát, ha nem tud fizetni, közérdekű munkával törleszthet, nem mentesül a büntetés alól.

Közérdekű munkával megváltott büntetés jó buli, főleg a haveroknak.

2018. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene elengedniük? Térítés nélkül használtál valamit, autóra futja, rendszeresen, mert többedik bírság. Fussa a büntetésre is.
2018. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, illetékbélyegnek hívják azokat az ízéket.

Valóban nincs közük hogy miből van autód munkanélküli diákként, ahogy az sem érdekli őket miből fizeted ki.

Írhatsz levelet a postacímukre nyugodtan.

2018. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!