Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy egy suzuki...

Az igaz, hogy egy suzuki swift glx 1.3 benzines 2-esben fel tud gyorsulni 90km/h-ra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 14:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Az az olajkályha csak érzésre megy jobban. Nagy gáz... turbólyuk.... turbólyuk vége, meglódul, hátbaver, aztán amikor már a menésnek kéne történni, lehet felkapcsolni, és kezdődik elölről az egész. Rönyób_zi barátunk megdöbbenne, ha megtapasztalná, hogy a leszólt 1.3 VVT motoros Swift jobban megy...
2018. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
az én suzukim 1-esben megy 160-at, elhiszitek?
2018. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
#12: Jó, de az gondolom GSX, nem GLX. :)
2018. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
igen 😏
2018. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Meglepődnél, mit tud a Suzuki. A trükk az, hogy a régebbi (mondjuk 2000 körüli) Swiftek kb. 800 kilósak. Ergó biztos, hogy jóval könnyebb, mint a Thalia. A nyomatékban igazad van, de a Suzuki is nyomatékos, főleg a 8 szelepes verzió.

2018. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

1. Thalia max 5000 fordulat... A nagy szart annyi csak , van az 7-8 is.


2. Suzuki már johogy már nem annyit tud , mint egy dodge charger..


2db suzukit veszek egy thalia árából, és kasznia valóban könyebb , de jobban is rohad. Egy diesel 1.5 dci motor meg sztem sokkal erősebb egy szutyok 1.3 benzinél. Jo mondjuk japán motor , igy minőségben nagyon jó, de ugyan ugy az is lehet henger fejes csak ugy megsugom. De jo hogy már nem azt mondjuk , hogy egy suzuki alto 1.1-es motorral is jobban gyorsul , mint a thalia.

2018. máj. 31. 10:45
 17/29 A kérdező kommentje:
Ja és nem egy suzukiba ültem már utolsó válaszoló... ;)
2018. máj. 31. 10:46
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

te most itt keménykedsz a suzukira, de egy rakás szarral hasonlítod össze


az a thalia ugyan annyira okádék, sőt még rosszabb


nagyon gáz vagy

2018. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Volt már 2.0 diesel vectra b-m, és nem gyorsult úgy, mint egy benzines. Ha már ment, az más tészta, de egy diesel nem a nagy rajtokról híres. A fordulatszámról annyit, hogy rosszul írtad, a Thaliát egészen 12.000-ig lehet pörgetni, utánanéztem. Meg se kottyan neki.


Nem hoztam összefüggésbe a Suzukit a Chargerrel, ez biztos irónia, de nem értek hozzá. Mondjuk a Thalia tuti lenyom egy szar Dodge-ot, 9.000-nél nyit a power-szelep, az ecu pedig gázolajat nyom a légszűrő-házba is, hogy több paripa legyen. Belenyom az ülésbe a 65 telivér...


Hogy a Suzuki jobban rohad. Így van. Azt eleve így csinálták a sok parasztnak, hadd költsenek rá.


Nem írtam, hogy az 1.5 diesel gyengébb lenne a szutyoknál, csak azt írtam, hogy szerintem a Suzuki jobban gyorsul 0-ról. Persze 50-nél elfogy az ereje, onnan a Thalia húz tovább 260-ig, ha kiveszed a gyári tiltást. (A műszerfal alatt van, a Renault-sok tudják, hol találod.)


Hogy a Suzuki hengerfejes tud lenni?

Nem mondod! Ezt sose gondoltam volna! Aszittem elmegy 600.000 km-t olajcsere nélkül ukrán benyával! Gyorsan kiírom fészbukra, hogy vigyázzanak szegény Suzukisok!

De súghatok én is? Bármilyen aztó lehet hengerfejes! Nahát! Csak tanulok és tanulok!


Múltkor pályán toltam neki 200-zal, hirtelen elsuhant egy árny. Fogalmam sem volt, mi lehetett, ismerősök mondták, hogy a Thalia Totáliát láthattam.


A reklám is baromi jó volt hozzá:

Thalia - aki lehagyja, annak van mázlija.

2018. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti te vagy nagyon gáz. hagyjal már a csöves suzukidal. Vegyél suzukit , örülj neki azt kész! (Ha már normálisra nem tellik).


Utolsó válaszoló te meg most gunyolodsz???

2018. máj. 31. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!