Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 3. 0 TDI velemeny?

Till József kérdése:

Audi A8 3. 0 TDI velemeny?

Figyelt kérdés
Szerintetek letezne olyan hogy egy 2009-es A8-ban 140.000km legyen? Voltam megnezni es gyonyoru szep az auto, kivul belul kifogastalan allapot, szinte ujszeru,Lang verzio, nem tudom mennyit hataroz ez, de gondoltam leirom.kifogastalanul mukodik rajta minden egyes funkcio. Nem a legolcsobb, de nekem gyanus, de viszont tenyleg nem ugy tunik mint aki levan harcolva. Nemet az auto, elmeletileg palyan hasznaltak.
2018. jún. 2. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az csak évi 15.000km, magyarul havi 1250, ez nekem is azért enyhén szólva gyanús kategória.


Bár a hátterét érdemes meglesni, hány tulajdonosa volt, magánszemély vagy kereskedés árulja, illetve van-e vezetett szervizkönyv.


Arról nem beszélve, hogy elvileg ezeket nem is olyan könnyű " rendesen " visszatekerni, mert több helyen is tárolja az adatokat, amit márkaszerviz ki tud olvasni, szóval végső soron még ez is lehet megoldás, hogy márkaszervizben átnézetni.

2018. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Van olyan is, bármilyen hihetetlen, hogy egy autóval nem térnek le a térképről, hanem viszonylag keveset használják. Akkor is, ha drága volt. Persze ettől függetlenül lehet hogy tekert az autó.

Amúgy maga az A8 egy nagyon jó autó, a 3.0 TDI motor szintén. Nagyon nem nyúlsz mellé szerintem, ha tényleg jó állapotú az autó.

2018. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
elnezest, 190.000 km van benne.az se sok. de az auto nem csak kepen, hanem elobe is gyonyoru, azert is mentem el megnezni, hogy nem e csalnak a keppel,de nem . 1 tulaja volt.
2018. jún. 2. 20:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahogy második is írta, esély mindig van rá, de én inkább kezelném óvatosan a dolgot és ha meg akarod venni akkor minél többet kideríteni az autóról, tekintve, hogy ha valami turpisság van vele, akkor akár igen sokba is kerülhet ebben a kategóriában a javítás.
2018. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ha olyan nagy gond lenne vele az mar kiderult volna a probakor utan szerintem legalabbis, nem sajnaltam vele menni, es teljesen jo volt az auto, megvetelre persze egy alapos atvizsgalas utan kerulne sor, zsakbamacskat semmikepp sem akarok vasarolni.
2018. jún. 2. 21:00
 6/17 A kérdező kommentje:
meg neztem egy VW Phaeton-t 2012-es ugyanezzel a 3000 motorral azis nagyon tetszett. E ket auto kozul vacilalok.
2018. jún. 2. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Évi 21.000km nem sok, de szerintem hihető. Azért mert valaki drága nagy autót vesz, nem biztos, hogy területi képviselő, aki havi 40.000km-t autózik.

Azért persze nézesd át alaposan, hogy műszakilag rendbe legyen. Ha rendben van, akkor hogy mit mutat az óra, majdnem csak egy lényegtelen szám.

2018. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
persze csak azert kerdeztem mert mindenki irja hogy egy ilye autoban, ennyi evesen 300-500 ezer km van, ha nincs akkor az tekert.azert kerdeztem ra. persze atnezetes nelkul semmikepp sem.
2018. jún. 2. 21:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Még, ha igaz is a km futása és jó állapotnak örvend, egy 9 kilencéves technikánál már lehetnek problémák. Automata váltó nem valami húdejó, a használt Audikban, ott van még csomó elektronika... Elérhetőbb az ára mindenképpen, de továbbra is nagyon zsebbe nyúlós. 3.0 tdi motor nagyon jó viszont, néznék egyet kézivel a6-ban (elég ritka).

Az a baj, ezekkel egy nagy kategóriájú kocsikkal az első tulaj használta költségmentesen, amit kellett megcsináltatta. Ezután már a következő tulaj nem biztos, viszi tovább, ezt a vonalat, de még ha igen, akkor is a korból adódóan bármi elszálhat.

Km futás meg simán hihető, Diósdon van két vállalkozó ismerősöm, napi 30 -40 km-t mennek az ilyen kaliberű kocsikkal...

2018. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
27%
2009esbe 190ezer km? Hmm... az a kifogástalan állapot egy tisztítást és egy fényezést jelent vagy tényleg patent? Főleg hogy pályán használták oda ált. Nem 2km re megy fel az ember😉 javaslom hogy mézd meg a motort az sokat elárul ha gyári (gondolom az) szerintem meg van bügykölve
2018. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!