Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 3. 0 TDI velemeny?

Till József kérdése:

Audi A8 3. 0 TDI velemeny?

Figyelt kérdés
Szerintetek letezne olyan hogy egy 2009-es A8-ban 140.000km legyen? Voltam megnezni es gyonyoru szep az auto, kivul belul kifogastalan allapot, szinte ujszeru,Lang verzio, nem tudom mennyit hataroz ez, de gondoltam leirom.kifogastalanul mukodik rajta minden egyes funkcio. Nem a legolcsobb, de nekem gyanus, de viszont tenyleg nem ugy tunik mint aki levan harcolva. Nemet az auto, elmeletileg palyan hasznaltak.
2018. jún. 2. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Simán reális lehet, a nagy autó nem feltétlen jelent sok kilométert. Lehetett egy második autó pl külföldi nyaralásra, városba meg volt egy opelja a tulajnak(aki ilyen autót tudott venni újonnan, annak nem számított a pénz). De amúgyis az állapotát kell nézni, ha rendesen volt szervizelve, akkor 3-400-nál se kéne, hogy komolyabb baja legyen. És arra azért készülj fel, hogy a fenntartása nem két forint, ebbe minden aranyárban lesz, fékbetéttől kezdve vezérlés, elektronika, gumi stb, minden. Üzemanyag se lesz olcsó, hiába dízel, azért 3000 köbcenti és 2 tonnás autó, úgyhogy fog kérni rendesen.
2018. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
tehat kajakra egyben van az auto, mondtam en mentem vele, kiprobalgattam ezt azt kormanymu,stb stb tehat mindent es teljesen jol vizsgazott az auto.igen azt sokan irjak hogy ha jo allapotban van az auto, akkor mindegy hany km van benne.Semmikepp nem akarok, manualis valtoval, autot, hosszu utak miatt kellene es csak automataban. Hat igen tudom, hogy nem egy suzukirol beszelunk,bar azis jo auto nekunk volt, csak nem 1600km-es utakra. persze tisztaban vagyok az arakkal de ha megvan becsulve az vissza is adja azt a dolgot amire nekem kell, kenyelem, megbizhatosag, minoseg,nagy helykinalat stb stb..Hat figyelj en kb evi 20.000km hasznalnam, es palyan az ismerosom A6-osa ugyanezzel a motorral 8,2L volt a legtobb.
2018. jún. 3. 12:00
 13/17 A kérdező kommentje:
Es a Phaeton-rol mi a velemenyetek? Szerintetek ketto kozul melyik a jobb valasztas?
2018. jún. 3. 12:07
 14/17 anonim ***** válasza:

Én pont egy hete vettem egy Phaetont . Szerintem megérte.

Pont ugyan csak e két autó között nézelődtem.

Elmentem megnézni mind a két modellből 5-5 darabot ugyan abban az árban és végűl a phaeton mellett döntöttem.

Hogy miért ?

Felszereltség és Bentley kasztni acélból.

Az Audi meg Audi ( mondom ez úgy hogy kőkemény Audi fan vagyok)

Az A8 asokban fele annyi felszereltség volt mint a phaetonban általában .

Phaeton:

4 zónás klima, Soft close, Start Stopp, keyless entry, Solartető, űléshűtés/fűtés elől hátúl + masszázs, memóriás űlések , F1 kormány váltó, kormány fűtés+ váltó fűtés, Elektromosan nyitható/zárható csomagtartó kulccsal, és stb...

(Ez egy Bentley tulajdonképpen Bentleyvel közös kadztnival és Vw motorral és kinézettel)

Az Audi A8 ban pedig volt amelyikben űlés fűtés sem volt nem hogy a többi...

Nameg a 3.0 TDI ugyan az mindkettőben.

2018. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ahha koszi a valaszt, nekem is tetszik mind a ket auto, igazabol az audibol a Lang-ot neztem tehat az full full extras elol hatul alul felul, ami halando embernek kell az szerintem benne van. de igaz ez a Phaetonra is egyarant, abbol a 2011 utanikat neztem, nem tudom neked is olyan van?
2018. jún. 3. 16:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2008 as van, mivel szerintem ennek szebb az eleje és a belseje ( mármint a középkonzolja és a képernyője)

A 2011 utániaknak szerintem nagyon Passat os eleje van a hűtőrács miatt.

2018. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ahha hát majd meglatom koszonom. A valaszookat
2018. jún. 4. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!