Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó generátor 14V-ot...

Robogó generátor 14V-ot termel! Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem, hogy esetleg nem tölt a robogóm (Keeway ARN125) generátora.

Először álló motornál mértem meg az akkufeszültséget, 12,5 V volt.

Utána alapjáraton mértem, az akkufeszültség 13,5-14 V volt.

Végül emelt fordulatszámon mértem, úgy folyamatos 14-14,2 Voltos akkufeszültséget mértem.


Végülis, akkor a generátor tölt, igaz?



2018. jún. 6. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2018. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz. Én amit még javasolnék, hogy kizárólag felkapcsolt világítással használd (eleve csak azzal kéne). Láttam olyan Motowell robogót, amin ráadásul a helyzetjelző ilyen menetfénynek kialakított LED csík volt, tehát nem volt indokolva a tompított felkapcsolása. Egyszer azonban rámértem, és ha nem kapcsoltam fel a tompított fényszórókat, akkor nagyobb gáznál 15-16 voltot is ráadott az akksira, ami már veszélyes, akár fel is robbanhat tőle. Nem tudom hogy csak az volt-e szar, vagy mind ilyen, de inkább égjenek a lámpák és akkor nem lesz semmi gond.
2018. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket!
2018. jún. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!