Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156-ról vélemény?

Alfa Romeo 156-ról vélemény?

Figyelt kérdés
sziasztok! :) brutálisan odavagyok az alfa romeo 156-osért mert nagyon tetszik a külseje-belseje. azt szeretném megkérdezni,hogy igazábó mennyire jók vagy rosszak ezek a kocsik? megbízhatóak? teljesítmény? mindegyik motorra kíváncsi vagyok. tényleg rossz az elektronikája? mi a véleményetek erről a tipusról? köszi szépen!

2018. jún. 7. 10:39
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
19%

A masik egymillio ilyen megvalaszolt kerdesnel mi az az informacio amit nem találtál meg ezzel kapcsolatban?!

De higy keresned sem kelljen!A facelift előtti mind felejtős.....mondjuk amik utána jöttek azok is!

2018. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
33%
Nekem éppen az van! És oda vagyok érte! 4 éve a családunk tagja és mindenki szereti! Minimális dolgokat kelett cserélni! Pl fék, gyertya stb alap dolgok! [link] Megéri
2019. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!