Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell számítanom ha...

Mire kell számítanom ha online bérlek autót külföldre?

Figyelt kérdés

Kimegyünk nyaralni Mallorcára és szeretnénk autót bérelni.

Az a kérdésem, hogy ha online bérlek autót, akkor kb hány éves kocsira kell számítanom?

Oda van írva, hogy nem garantálják, hogy új. Ez oké. Nem is fontos, hogy 2017-es vagy 18-as legyen. De előfordulhat, hogy egy 20 éves kocsit kapok? Mert azért nem mindegy. Illetve még az is oda van írva, hogy nem garantált a típus se. Ez mennyire gyakori, hogy nem azt a típust kapom amit rendeltem.


Jó nagy biankónak tűnik így az egész.



2018. jún. 7. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a legkevesebb, hogy milyen kocsit kapsz, persze ez is számít. Majd ajánlanak mindenféle biztosítást, akkor is, ha az online foglalásnál már kötöttél - ne fogadd el ebben az esetben!


Kauciót fognak kérni, ha egy mód van rá kp. tedd le, ne engedd, hogy bizonyos összeget zároljanak a bankkártyádon, mert vissza élhetnek vele. Nekem még fél év múlva is levontak összeget (Europcar), telefonálgathattam, irkálhattam.


Jól nézd körül a kocsit átvételnél és fényképezd körül, ha csak a legapróbb karcolást látod rajta, mert megpróbálhatják rád verni. Nem szólnak, majd ha már otthon vagy, vonogatják a kártyádról aztán otthonról bizonyíts. Ha egy mód van rá, készpénzben rendezz amit csak lehet.

2018. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz csak céges bérlet volt. De mindig 1-2 éves, szinte új kocsit kaptunk. Semmi extra nem volt, jogsi, személyi, kulcs és lehet menni.
2018. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát azért nem mindegy milyen kocsit kapok.

Mert, ha egy új 5-ös bmw-t foglaltam le napi 110 euróért.

Nem szeretnék egy citroen 5-öst kapni, ami kb. 30 euró naponta.

Szerintem nagyon nem mindegy. :)

Mert elvileg csak a kategória az ami garantált.

Viszont pénz visszatérítés nincs, ami undorító így.

2018. jún. 8. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!