Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó fogyasztású normálisabb...

Jó fogyasztású normálisabb autó 500-600 ezerért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek milyen autót érdemes venni 5-600k ért?

Nem kell nagy kocsi, megbizható motorú legyen jó fogyasztással. Ne legyen igénytelen kinézetű (Régi suzuki swift etc). 2000+ évjáratút gondoltam.

Néztem ebben az árban Vw polo, Peugeot 307 HDI motorosak Ford focus/Fiesta TDCI motorok. Skoda Fabia meg még 1-2 autót. Szerintetek milyen más lehetőség van, illetve mit ajánlanátok?


2018. jún. 9. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az említett autók közül nem kapsz 250-300 ezer km alatt futott példányt, az tuti. A HDI motor maga az jó, csak az autó ami körülötte van nem...


Én egy darabig dízel párti voltam, de mostmár inkább egy atombiztos japán benzines felé húzok (nem Suzuki)

2018. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fogyasztást és nézz g astrákat, de én a helyedbe még gyűjtenék.
2018. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért én egy első generációs 1.6 benzines ford focust vennék. Az, hogy milyen kivitel, rajtad múlik, nekem a kombi jön be a legjobban. :)
2018. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Toyota yaris 1,3b

Octavia 1,6b (nekem 6-7 közt fogyasztott)

2018. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Nem lehet mindent megkapni ingyen vagy annál is olcsóbban.


Ha valami jó, az drága. Ha valami olcsó, annál baj van. A felsoroltakból egyik kocsit sem venném meg.

2018. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Opel Astra G
2018. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!