Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Azt észrevettétek már, hogy...

Azt észrevettétek már, hogy ide a közlekedéshez ezerszer okosabb és normálisabb válaszolók írnak, mint amilyenek a totalcar átlagos kommentelői?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin most már olyan ritkák az otromba hangulatkeltők mint a fehér holló, az emberek sokszor okosakat írnak, a viták is inkább a különböző megközelítések miatt alakulnak ki. Szinte senki nem gyűlöl és nem szól le senkit, aki mégis azt helyreteszik, hogy: nem szép dolog.

A totalcaron bezzeg folyamatosak a beszólogatások, akiken látszik, hogy valami nagyon velőset szerettek volna bemondani, de csak butaságot sikerül alkotniuk komment címszó alatt. Sok esetben maguk a totalcar szerkesztők keltik a hangulatot, szítják a feszültséget, hergelik a népet. Tudom, hogy ebből élnek, erre nagyszerűen gyűlnek a trollok, a honlapjukon és a facebook oldalukon is.

Ezt nem hangulatkeltésként írtam ki, hanem az itt válaszolóknak szánt dicséretként és hogy ha mégis rosszul látnám a dolgot, akkor kijavítsatok.



2016. aug. 4. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan kérdés kerülhet elő a közlekedéssel kapcsolatban, ami érdekes, tanulni lehet belőle, nem csak a kérdezőknek, hanem az olvasóknak válaszolóknak is tanulságos lehet.

Nagyon sok a "rejtvény fejtős" kérdés, vagy amikor tanulók kérdeznek olyat, ami még neki nem természetes, hisz nincs rutinjuk, gyakorlatuk, de lehetne még sorolni a hasznos kérdéseket, amire a többség szívesen, normális hangnemben válaszol.

Vannak azért idegesítő kérdések, amit már nagyon sokszor feltettek (mikor kapom meg a jogosítványomat? - és hasonlók), amelyekre érdemben válaszolni nem lehet.

2016. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt sem sokkal jobb a helyzet, csak kisebb forgalom szerintem.

A neten sok frusztrált, komplexusos idióta veszi fel az eggyel nagyobb mellényt arc nélkül.

2016. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:

oh kösz a dicséretet a magam nevében is,könny szökött mindhárom szemembe.

én meg azt vettem észre hogy ha egy laikus tesz fel egy egyszerű kérdést és leírja a téves gondolatait a témához akkor rendesen leugatják,lehet hogy legközelebb kérdezni sem mer.

2016. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen, de főleg azon vagyok meglepődve, hogy ilyen sokan látogatják ezt a rovatot is, és a legtöbb kérdésre időben szokott érkezni releváns kérdés. Pedig itt mindenki névtelen.
2016. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!