Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Opel vectra 1998. Jó vétel, meneküljek tőle, van jobb, stb

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 9. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből még fiatal nagy robogót is nehéz venni, nem hogy kocsit.

Én nem vennék még 2004-es autót sem, így is 8-10 éves használt autók mennek, a piacon, azok is az egyszerűbbek.


Más már ezt vasnak adná le, de még van aki meg veszi attól hogy beindul és megy, az más kérdés hogy javíttatni nem éri meg.

2018. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megbízható autó, Vectra-val nem szokott nagy gond lenni. A rendszám alapján, szerintem külföldről hozták be 2003 és 2004 között.
2018. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor sorsjegy ami jó eséllyel műszaki végéig kitart s akkor felilvizsgálom, ujraműsakiztatás meghirdetni 50 -ért vagy kivonni?
2018. jún. 9. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:

20 éves autó, sok km-rel, 2004-2005 körüli rendszámmal... (gondolom akkor hozatták be).

Te tudod... én ilyen paraméterekkel nem vennék autót az ártól függetlenül sem.

Látatlanban mást nem nagyon lehet róla mondani. Arra készülj fel, hogy ha most jó is, bármikor bármi bedögölhet rajta.

2018. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Vectra elfogadható (korában legalább is az volt). Mondjuk saját részemre nekem nem jön be.
2018. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahogy a szerelőm mondta annó az egyik kocsimra:

- Hajtsad amíg megy de költeni már ne nagyon költs rá, max. azt amit feltétlenül muszáj.

Erre én:

- Most a kocsimról van szó, vagy a nőmről?

2018. jún. 9. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kis gép. Az au 1.6 még megy is mint az állat, nekem 3.ban is megfüttyent a kerék alatta régen a céges verdán, az 95ös volt. De ugye Opel Ecotec motorról van szó, annak már 200ezer km fölött bármi baja lehet. Az olajat minden esetre mondhatni desszertként eszi a benzin után. EGR szelep szokott még b@$zakodni benne.
2018. jún. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!