Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebből a keretből mire futntná...

Thor42 kérdése:

Ebből a keretből mire futntná az alábbi szempontok szerint?

Figyelt kérdés

1,5 Milliós kerettel autóvásárlásra fogtam a fejem, sok autót megnéztem már de nagyon sokban nem éreztem otthon magam így szeretném egy kicsit tágítani a látóköröm. Hozzá kell tenni hogy műszaki szempontból kevés dolog az amikre autóknál odafigyeltem mint például típushibákra és nem szeretnék rászaladni olyan dolgokra mint egyik ismerősöm hogy megvett egy Hatos Mazdát és fél év után rohad az alja...


A kerethez még mindíg lehet adni ha arról volna szó, és a szempontok:


- Normális külső, elegáns kasztni, hányni tudnék a Multipláktól de gondolom nem csak én vagyok így ezzel.


- Nem baj hogyha reggelire is Benzint veszek csak jólenne ha az autó a 140-et a kisújjából is kirázná


- Hogyha valami elromlik benne ne kelljen az autó árát rákölteni, viszonylag olcsón tudjak hozzájutni csere alkatrészekhez



2018. jún. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Honda Accord 2.0 szívó.
2018. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fent leirt szempontok szerint en is hondat ajanlok szivo motorral... Pedig nemet auto parti vagyok :)
2018. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:
Accord valóban jó választás, de ha tényleg nem gond a tankolás, akkor nézd meg a Lexus IS200at is
2018. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!