Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a féktárcsa jó az autómra?

Ez a féktárcsa jó az autómra?

Figyelt kérdés

VIN katalógus szerint ezt a számot dobta ki: JZW698601AC

Ezt szeretném a kocsira felrakni mert már eléggé elkopott a mostani és meg is hajlott (túlhevült?), a fékek már jók, de a tárcsa még görbe, ezt szeretném hűtéssel:

[link]


De alul megint ilyen számok vannak:


OEM számok (az autógyár eredeti számai)

SEAT

1J0 615 601

1J0 615 601 C

1J0 615 601 N

1J0 615 601 P

SKODA

1J0 615 601

1J0 615 601 C

1J0 615 601 N

1J0 615 601 P

VAG

1J0 615 601

1J0 615 601 C

1J0 615 601 N

1J0 615 601 P


Most mik ezek a számok?



2018. jún. 13. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy ez jó e neked , de a kérdésed nem értem.

" a fékek már jók,de a tárcsa még görbe"

Ez mit jelent?

Vagy a fékbetétet már cserélted csak a tárcsát nem ???

Mert azt csak egyben és párban cserélünk, főleg meg ha görbe !!!

2018. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csikorogtak mert teljesen lekoptak, de nem gondoltam hogy csere után dobálni fog. Belehetett szorulva a fék, megjárattuk, most már szépen megy, de szeretném ezt a lyukacsos tárcsát, de nem tudom felrakható-e...
2018. jún. 13. 19:18
 3/6 crudy ***** válasza:
Felmesz egy autoalkatreszbolt honlapjara es rakeresel a sajat autodra, azon belul a fektarcsakra. Kivalasztasz egyet es megnezed az adatait. Ha meretek stimmelnek ezzel akkor felmegy. Egyebkent, nem tudom milyen autod van, de latatlanba is azt mondom h ne tedd. A lyukas fektarcsak extra hutest biztositanak de nagyon nagy teljesitmeny folott van erre szukseg. Semmi valtozast nem fogsz tapasztalni, csak annyit h a beteted elettartalma erosen lecsokken mivel ezek a bemarasok es lyukak iszonyuan zabaljak a betetet. 5000ft? Egyszeru belsohutesu tarcsakbol is ez a kinalat legalja. Nem hiszem h ez olyan jo minosegu lenne, azert mert jol nez ki nem eri meg.
2018. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk: amit te kinéztél, az hátsó féktárcsa.

A "JZW" kezdetű cikkszám a gyári "eco" (gazdaságos, olcsóbb, mint az elsődleges).

A programban, ahol megtaláltad ezt a cikkszámot, ott kell lennie az "1J0" kezdetű cikkszámnak is, abból le tudod ellenőrizni.

(én már leellenőriztem, egymás referenciái)

2018. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, hátsóra van szükségem. VW Golf 4, 81kW ahogy a kulcsszavakban is írtam.
2018. jún. 13. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint jó, amit kinéztél hozzá.

Viszont én csak ismert, megbízható gyártók termékeiből szemezgetnék. Egyrészt ennél az autónál semmi szükség arra, hogy a hátsó féktárcsa mart-lyuggatott legyen, másrészt utoljára Master-Sport gyártmányú terméket Ladához vettem. (féknyereg dugattyúkat)

Noname gyártó bizonytalan minőségű terméke.

2018. jún. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!