Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy az audik nem rohadna...

Igaz hogy az audik nem rohadnak úgy mint más autók?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, aranybol vannak, ezustozve, es nem rohadnak 1000 evig se. Nyilvan.
2018. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 crudy ***** válasza:
Nem igaz, minden autó rohad. Voltak rosszabb eresztések pl merci w210, előző mazda. Az audik is rohadnak úgy mint más autók, maximum nem jobban és kulturáltabb helyeken.
2018. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Az európai autókra, akár német, akár francia kevésbé jellemző a rohadás, mint a japánokra.


A Mazdák például erről hírhedtek.

2018. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, kevésbé rohadósak, de 20-25 éves korukban már tudnak ezek is rozsdásodni. Szerencsére tipikus (nem úgy mint pl. a w210 merci, ami bárhol rohadhat), és jól látható helyeken (nem úgy mint pl. az F Astra ami belülről rohad kifelé).

Audikon főleg az első sárvédők és az ajtók díszléc alatti része kezd először barnulni.

2018. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Vannak jó szériáik. Havernak van sérülésmentes B5-ös A4-e. 20 éves, semmi rozsda, szabad ég alatt parkol, mióta ismerjük az életét.
2018. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 90-es években gyártottak tuti nem. Én még rozsdás 80-as vagy 100-as Audit nem láttam, pedig itt lakom az ukrán határ mellett, mindenféle bontóbavaló régi Audikkal járnak itt, de rozsda egyen sincs, direkt figyelem. A B5-ös A4-esek és a C5-ös A6-osok is nagyon jók ebből a szempontból, viszont a sokkal fiatalabb B6-os és B7-es generációból már láttam sajnos tiszta rozsdás sárvédőjűt, szóval sajnos visszafejlődés figyelhető meg ebből a szempontból. De más márkákhoz viszonyítva még mindig az egyik legjobb az Audi a kasztni tartósságában, idős autó esetén hatalmas előny ez, ahol sokszor a rozsda jelenti az autó halálát.
2018. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A C4-es 100/A6 nem rohad, a C5-ös A6 az hajlamos rohadásra. Haverom C6-osa is megy lassan lakatoshoz ( tiszta gáz szerintem ).
2018. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt törött az autó vajon? Csak kivácsiságból kérdezem.
2018. jún. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha teljes cinkfürdőt kap a kasztni akkor valóban nem rohad, tök mindegy hogy Audi vagy mi. Egy ideje pl. A Fiat is cinkeli az autók padlólemezét, valamint úgy alakítja ki az autó szerkezetét hogy nem alkalmaz zárt elemeket, tehát nem áll meg a víz sehol, illetve ki tudja szárítani a menetszél. Talán ez még fontosabb mint a cinkelés. Azért mert egy sérülés helyreállítása során a cinkelést nem szokták visszaállítani (nagyon nem egyszerű). Audikból is csak az nem rohad, ami nem volt törve, sérülve.
2018. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 walk w1th mee ***** válasza:
Nekem a B5ös 1996os a4esem,nem is romlott pedig rengeteget ment,de nem is rohadt szét!!! 1 sárvédő rohadt le mert az utángyártott volt,valamikor cserélve volt,de ami eredeti volt az nem volt se rozsdás se semmi,kva tartós autók . egyszer még veszek olyat,csak nagy motrost..
2018. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!