Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyesek vajon miért írják itt...

Egyesek vajon miért írják itt a GYIK-on, hogy a Bmw-k meg Az Audik a világ legjobb autoi?

Figyelt kérdés

Pedig én a Toyota Corolla-t tenném az első helyre,

Hiszen a mai világnan a megbízhatóság a legfontosabb

Szempont egy adott kocsinal, s hát ebben tegyük a kezünket

A szívünkre kedves vagy tahó (a bmwsek esetében ez utóbbi,

Főleg ha szegény még cigo is) bmwsek és audisok, a fent

Említett "felsőbb rangú", német vasak nem említhetők egy lapon a Corollaval megbízhatóság szempontjából.

Tehát 1000-szer inkább vennék még egy 20 éves

Corolla-t is, mint egy hasonló korú Bmw-t, Audit


Hiszen a Google is a BMW szó beírása után mit is kínál fel?

Hát BÁRDI AUTÓ!!!



2017. febr. 6. 20:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen a mai világnan a megbízhatóság a legfontosabb "


Neked.


Egyebkent az hogy neked a Bardi autot dobja fel csak annyit jelent hogy te szemely szerint sokat keresel autoalkatreszt :)

2017. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 kisvuk29 ***** válasza:

Nem kell azért túlozni

Rákerestem és a wikit és a bmw honlapokat adja be

Igen megbízhatóbb de a legtöbb ember másnak veszi nem magának

És bemesélik maguknak a tipikus dumákat (élvezet miatt,hátsókerék miatt stb)

Én pl a swiftet is élvezem vezetni mert nekem egy magasan forgó kis benzines jobban adja

Szívesen vettem volna toyotat de épp nem engedhettem meg magamnak és most már nem cserélnék

Mindenkinek más jön be és ezt hangoztatni akarja

Én már nem figyelek rájuk mert ismerem az adott márkák hibáit...

Ha most nem a vita gerjesztése a célod akkor kár volt a kérdés

Mindjárt jönnek akik lehülyéznek és akik egyetértenek

Sőt mivel említettem milyen autóm van lehet engem is megszólnak hogy szutyuki meg ilyenek

Felesleges ezen rágódnod

Vedd a toyotat ők meg vegyék a németet

2017. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

TROLL alert emberek, nyugi már :))

Toyota Corolla a világ legjobb autója, jaaaaa :))))))))))

2017. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát kedves 1-es, én egyáltalán nem keresgelek alkatrészeket a neten mert az 1.4-es 207-esen április óta csak egy izzot

Kellett cserélnem meg 9 év után egy akksit, előző, női tulaj

Nem cserelte. Én optimálisan döntöttem, egy tahomobilban mennyi lenne egy izzocsere? De térjünk vissza a Corollaval!

Az autógyártás jövője már régen Japanba tevődött át, már

Nem a nagy németek gyártják a világ legjobb autóit! Honda megvan kisfiam? Mazda, esetleg Nissan, he?

2017. febr. 6. 20:25
 5/32 Mosqu!to ***** válasza:

Ez megint egy tipikusan olyan kérdés,hogy kérdez a "Kedves" kérdező,aztán akármit mondasz kisarkítja és megmagyarázza,hogy de az nem úgy van és mondja tovább a hülyeségeit! (lásd: "tahómobil" ,"Említett "felsőbb rangú", német vasak nem említhetők egy lapon a Corollaval megbízhatóság szempontjából.

Tehát 1000-szer inkább vennék még egy 20 éves

Corolla-t is, mint egy hasonló korú Bmw-t, Audit ")


Nos,ha Te így gondolod,akkor vegyél egy 20 éves Toyotát! Senki nem fog leszólni miatta,legalábbis Én nem!


De akkor azt elvárom,hogy cserébe Te is maradj csendben! :)


Gondolom még nem volt Neked az alábbi típusokból! (Több 10 ezer kilométerre gondolok,nem arra,hogy: "Már vezettem egy ismerősöm ismerősének a kocsiját és hú de szar volt...")


Van akinek a megbízhatóság a fontos és van akinek a vezetési élmény! Na most lehet lefognak pontozni (sőt!) de egy Toyotában nem sok vezetési élmény szorul! :) Még talán egy Honda az ami ad egy kis élményt és megbízható is! (pl. Honda Accord 7.gen)


Nekem volt pár éve egy 530i e39-es BMW,amit imádtam! Nem a kínálat aljából válogattam,mint sok mai fiatal,aki csak a szomszédnak veszi az autót! És elmondom,hogy ingáztam vele 2 havonta haza + nyúztam mindennap (Az inga Norvégiából - Magyarország Keleti pereme!) A futóművén és kötelező dolgokon kívül semmire nem költöttem!! És a futómű is csak azért,mert rengeteg szar kis hegyi úton mentem vele! Na jó...egyszer elromlott a gyári fejegység,de ez belefér szerintem egy akkor közel 15 éves autónál! Fejedelmi hely és kiváló üléspozíció! Jól vette a kanyarokat és a váltója mesés volt,na ilyet nem találsz egy Toyotában! [Vezettem már pár Avensist,mint céges autó!]


A mostani autóm már nem sokáig lesz nálam,de már ez is kiszolgál egy jó ideje! Ez egy Audi A4 B6 1.8T Avant,ami Quattro,mivel itt kint 12/8 hónap hó! Semmi hibája nincs,ezt se olcsón vásároltam és meg is térül az ára! Eddig még tankoláson és kötelezőkön kívül csak egy kis 10 centis csövet cseréltem a motortérben,de még azt se lett volna kötelező! :)


A mostani kinézett autóm pedig ismét egy BMW lesz,nevesítve: BMW E90 330i. Már egy ideje keresem az igazit,csak itt sajnos rengeteg az x-drive...


A lényeg: Ha nem Opel árában veszed meg ezeket a típusokat,hanem szánsz rá egy némi összeget,ami illik is hozzá,akkor egész jó példányokat vehetsz,ami nem kényeskedik és példás megbízhatóság mellett ÉLMÉNYT is ad a vezetéshez! Márpedig nekem ez előrébb áll,mint a megbízhatóság,mivel rengeteget megyek egy évben a drágámmal! :) (Nincs bajom az Opellal!)


Szóval a kérdés csak amolyan hergelés vagy azoknak szól,akik 4-5-600 €-ért vesznek prémium autót és locsolják rá a pénzt! [De megsúgom! Ez más típusnál is így van,ha zsugoriskodsz a vételárán!! :)]

2017. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknek egyáltalán semmi értelme. Vegyél Toyotát, hagyd békén a BMW-seket. Megjegyzem, hogy hülyék, meg cigányok más kocsikkal is szoktak trógerkedni, csak hát ugye az Audi, meg a BMW prémiumautónak számít újonnan. Ha általánosítasz egy márkát néhány elfogult "júzer" miatt, akkor ott komoly gondok vannak.
2017. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Mosqu!to ***** válasza:

Ja...ha már a tulajoknál járunk! Nem csak a BMW-sek körében vannak hülye emberek! [ÉS ha már a cigóknál tartunk,akárhányszor hazamegyek Én Suzukiban látom őket meg Merciben és nem BMW-ben!]


Van rengeteg szarrágó-mert mást nem tudok rá mondani!- Suzukiban és Toyotában is! [Erről a kettőről van konkrét tapasztalatom,de gondolom másik japánnál is van ilyen!]

Mondom amit otthon a környékünkön csináltak ezek az emberek: "Oh hát ez egy japán autó,a megbízhatóság példaképe,nem kell ebben olajat cserélni,elég azt 20-25 ezrenként is..." És csutkán hajtotta folyton azt a szar,mert az már egy szar volt! Rengeteg ilyen japán user van! Na ezektől se érdemes autót venni,ha egy pár ezer forintos tételen is spórol,akkor mi lehet ott még?...De ez is van biztos sok márkánál még,de ennyi erővel Én most így általánosíthatok ezzel...


Tehát kár ebbe belemenni,hogy melyik márkánál milyenek az emberek! Nem kell előítéletesnek lenni és máris jobb lesz a napod! Mindenkinek más a személyisége és ezt kár márkára általánosítani! Azért terjedt el otthon ez a BMW mekkora szar már duma,mert minden harmadik autós BMW-s. --> Sokkal több van belőle az utakon,mint például egy Alfából! Így egyszerűbb általánosítani...[És tényleg nagy százaléka olyan,hogy megveszi és lelakja,de ettől még van rengeteg kivétel!!]

2017. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Egyesek azert irjak hogy a bmw meg az audi a legjobb,amiert te is allandoan összefosod az oldalt az idetlen peugeot-os kerdeseiddel.....
2017. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Meg mostanaban a "szerintetek ez a lista igaz" kerdeseiddel....
2017. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hááá micsináljak, ha eccer má dikk Peugeot meg francia

párti, rajongó stb. lettem, édekes nem, de a francia

autóstársak, ha elémvágnak a körforgiban vagy bárhol elnézem nekik, kollégának nevezem őket, na de ha ezt egy bmw-s vagy audis csinálja... rámászok, villogtatok, bőgetem a motort,

vegye már észre magát! Na de végeztem a témával, slusssz-passz.

2017. febr. 7. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!