Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti tárolnátok utcán pesten a...

Ti tárolnátok utcán pesten a motorotokat?

Figyelt kérdés
Kint mernétek hagyni az utcán letakarva, lezárva a 11. kerületben? Nem rossz környék, de nem tudom, h kint merjem-e hagyni. Esetleg az aréna pláza parkolójában szintén lezárva?

2018. jún. 13. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen,hogy én az utcán hagynám...még Békéscsabán se mertem ott hagyni nem,hogy Pesten...Ha lehetőséged van valamelyik szomszédhoz vagy valahova.Nem tudom a körülményeidet,de az fix ,hogy ne hagyd kint az éjszakába..
2018. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A motor olyan dolog, aminek minimum egy zárt udvar, de leginkább rendes garázs vagy sufni kell.
2018. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utcáról 1 perc alatt ellopják. Ennyi kell, hogy lecsípjék a láncot és bedobják négyen egy furgonba. Csak valami olcsó vackot tárolnék ott.
2018. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a 11. kertől elég messze van az Aréna, de pl. téli tárolás céljára okosabb dolog bevinni valami fedett parkolóba. Persze előbb egyeztetned kell a parkoló kezelőjével, aki valószínűleg térítés (nem teli árban persze) ellenében megengedi, hogy ott tárold a motort. Az Aréna ugyan ingyenes, de szó nélkül azért ott sem hagyhatod hosszabb időre.
2018. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 veterán vas ***** válasza:

Miskolci motoros barátaim öten bérelnek egy panelgarázst. (12000Ft/hó) Az apró tartalék dolgaikat is ott tárolják, de van benne még egy satupad, és pár szerszám.

Szerintem megéri. (2400Ft/hó/motor)

Ha nagyon tré az idő, vagy morcos otthon az asszony, oda ülnek be sörözni. :)

2018. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

11.ker nem rossz környék?


Attól függ,milyen szempontból.

Lopási statisztikában vezető helyet kapott.

2018. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor igyekszem majd valami mélygarázstulajjal egyeztetni, remélem, nem kérnek érte túl sokat. A panelgarázsos ötlet nagyon jó, csak nem tudok senkit, aki társulna(főleg úgy, hogy csak két hónapról van szó)
2018. jún. 14. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Öregem a mélygarázs semmivel nem jobb mint az utca! Ha értékes motor csak az egyedi garázs + casco
2018. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1999-es a motor, de azért szép. 480-ért vettem nemrég. A drágábbat tuti, nem merném én sem sehol hagyni, ami nem egy garázs
2018. jún. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!