Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés oktató váltása időlege...

Vezetés oktató váltása időlegesen, lehetséges?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok Budapesten. Az oktatóm elég jó, azonban 2 hét szabadságra megy hamarosan. A jogosítványom minél hamarabb viszont meg akarom szerezni. Érdemes-e (lehet-e) erre az időszakra váltani, és ha igen, hogyan?

2018. jún. 22. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem találsz ilyen gyorsan rövid időre. Nagyon be vannak táblázva általában, egy-két hónapra
2018. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne ülj át másik autóba, csak összezavarodsz!

Foglalj le egy csomó időpontot előre, amikor visszajön tudj sokat vezetni!

2018. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam 2 hetente tudnak jönni a tanulók vezetni annyira sokan vannak!

Maradj a fenekeden! El nem tudom képzelni azt a szituációt, amikor egy tök kezdőnek égeten szüksége lenne a jogositványra. legalább 17 éve anélkül élsz! Ki ffogod birni még azt a kis időt!

Nekem kb. 50 tanulóm van. Ebből 49-től hallottam, hogy neki nagyon sürgős a jogositvány...


Tisztelettel: egy gépjárművezető szakoktató.

2018. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami! Két hétre senki nem fog átvenni! Nem is nagyon lehetséges, ha az NKH szabályait betartja az autósiskola.
2018. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!