Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW F10 sportos?

BMW F10 sportos?

Figyelt kérdés
F10-es BMW inkább "luxusautó" üzletembereknek, vagy M packettel sportossá lehet tenni? M packettel már nem annyira "üzletember stílusú"? Vagy inkább más vagy régebbi modellek sportosabbak?

2018. jún. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Az M Packet csak kinézeten módosít. Asszem Competition Package-nek hívják a BMW-nél, amivel már a menettulajdonságokat is lehet módosítani.

Hogy mitől sportos egy autó, az pedig nem mindig egyértelmű, más lehet az emberek véleménye erről. Én speciel még ha kívülről versenyautónak is néz ki valami, de beülve alap utcai autó "feeling"-e van, akkor arra nem mondom azt, hogy sportos. De egy szakad, rozsdás E30-ra meg simán rámondom, ha jó vezetési élményt nyújt.

2018. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kívülről gondoltam. Hogy egy fekete színű, normál kivitelű F10-es inkább üzletemberekhez illik, de egy ezüst M packetes lökhárító sportossá teszi nem? Vagyis már nem lesz annyira üzletemberes nem?
2018. jún. 23. 23:26
 3/8 A kérdező kommentje:
*pontosabban ezüst F10-es M packettes lökhárítóval.
2018. jún. 23. 23:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát őszintén nekem sem egy F Astra hupilila felnikkel, brutálnagy hátsó légterelővel meg pár matricával sportos, ezzel inkább ocsmánnyá tesznek egy kiöregedett kocsit.
2018. jún. 23. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
A BMW alapból nem "üzletemberes", inkább a Merci az.
2018. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Há dikmá tezsvírem át ráj
2018. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alap üzletemberes, de a "vanpénzem"-faktora nyugaton megcsorbult, mert van nála újabb.


De a kérdésedre visszatérve: Mihez képest? E60/G30-hoz képest nem sportos, de mondjuk egy Passat-hoz(vagy márkán belül maradva a 7-eshez) képest az. Egy 3-as(F30 vagy E90, sőt, utóbbit inkább a sportosság mint a luxusszág irányába optimalizálták) természetesen sportosabb.

Egyébként ezt az ötöst a megjelenésekor "kis hetes"-nek hívták.


Az M-packet első sorban optikai extrákat takar(más lökhárítók, stb), - ha tévedek javítsatok ki - az M-packetesek M sportfelfüggesztéssel/M adaptív felfüggesztéssel, illetve az M packeteseket sportüléseksel adták(röviden: van álítható combtámasz és jobb az oldaltartása).

2018. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az M packet külsőleg takar az is lenne a cél
2018. jún. 24. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!