Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindultam az autóval és...

Elindultam az autóval és elfelejtettem kuplungot hasznalni Ez egy Bmw e36 2.8 Haverjaim azt mondtak ne használják kuplungot?

Figyelt kérdés
Apukám haragudni fog? Esetleg ez okozhatott kárt?
2018. jún. 24. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd apa vesz neked másikat.
2018. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam. 2 hete van jogsim de lassu nekem ez úgyhogy a Kovi M4 lesz
2018. jún. 24. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért az érdekelne, hogy sikerült kuplung nélkül elindulni.

ELfelejteni is nem tudom hogy lehet.... lehet hogy a teljesen kitekert "nagy zenétől" nem hallatszott a váltó recsegése.


Az M4-re meg annyit... hogy az egész csak kitaláció, kitört a nyári szünet, és valaki unatkozik.

2018. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez egy kis troll féle kérdés volt. Mostanában az ertelmes kérdéseimre nem kapok választ. Arra voltam kivancsi, hogy erre reagálnak-e
2018. jún. 24. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit tanulj még aranka39-től. Ő egy igazi feketeöves troll, olyan részletekbe menően, háttértörténettel megtámogatva képes ragozni a hülyeséget, hogy azt nehéz felülmúlni.
2018. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom :) ez volt az első és utolso troll kérdésem. Nem élvezem
2018. jún. 25. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Most még!
2018. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!