Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet gond ez a...

Mennyire lehet gond ez a karcolás a gumi oldalán?

Figyelt kérdés

Előbb vettem észre, hogy van egy méretes karc a gumi oldalán (illetve egy kisebb is). Nem tudom hogy történhetett, nemrég volt 1-2 hete egy gyenge padkázásom, valszeg akkor jöhetett össze.


Nemrég vettem alufelnit, ez még téli gumi. Hamarosan át akarom rakatni, ez a gumi pedig megy majd virágágyásnak. Viszont most kicsit beparáztam, hogy mennyire lett sürgős a csere. Csütörtökön 50km-t kell oda-vissza mennem és még hoznom is kéne némi súlyt. Nem tudom, nem e gond.


A karcolás legnagyobb mélysége kb 2-3mm.

Ez a kép:

[link]



2018. jún. 25. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon. Ez durranni fog, nem leengedni. Én azonnal cserélném.
2018. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez meg szerintem lófing. ha ennyitől durran szerinted, akkor csoda, hogy még mer valaki közlekedni
2018. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes, maga az abroncs szerkezete tuti nem sérült. De nyilván cserélni kell amint lehet.
2018. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Voltam gumisnál. A jó hír az, hogy ez csak karcolás és nem gáz. Nem lesz baja, azt mondta.


De tudjátok mi a k....tul durva? 4 éve vettem 90%-os gumit, és abból 3-at próbáltunk fel, és mind a 3 púpos volt oldalt. Nem értem, hogy történhetett. A 4.-et már fel se próbáltuk.


Lényegében eljöhettem "üres" kézzel. Van 8 szar gumim, mivel a télit elvileg azért hagytam fent, hogy kopjanak, mivel már el akarom dobni. Tiszta mázli, hogy csak karcolás és még mehetek vele.


Most vehetek téli meg nyári gumit is.


De hogy lehet, hogy minden gumin szinte ugyanott van a sérülés? (csak felfújva látszódott, hogy púpos, anélkül nem)

2018. jún. 25. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a linkre kattintva egy zsiráf jelenik meg amin ül 16 darab macska. Egy a kalapján. Nem csoda hogy lehasalt. Ennnyi macskától.

A többit meg már úgyis elmondták.

2018. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!