Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha motort cserélek a kocsiban...

Ha motort cserélek a kocsiban akkor csak azonos motorkóduval lehet?

Figyelt kérdés

Nekem például BRF 2.0 tdi motorral rendelkező kocsim van, de ezt a kocsit kb 7 különböző kódú motorral gyártják.

Ha motort kéne benne cseréljek akkor csak BRF motorkóddal tudom majd cserélni, vagy bármilyen 2.0 tdi-vel amelyik ugyan abban a típúsú autóvan volt mint az enyém.



2018. jún. 25. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz mindenféle tervekkel, meg engedélyekkel bajlódni, akkor azonos kódúra kell cserélni. Nem a köbcenti számít, meg az autó típus.
2018. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azzal nem lesz gond, a forgalmiba úgy van beírva hogy a motorkód nem olvasható ki. Tehát elvileg kicserélhetem akármilyenre. Nem a papirozás a lényeg, hanem kivitelezhető? És mennyire macerás? Vagy mindegy hogy milyen kódut teszek bele amelyik 2.0 tdi és Audi A4 B7-be gyártották azt bele lehet rakni?
2018. jún. 25. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Amilyen motorokkal forgalomba hozták azt a kasztnit,azokat a motorokat belehet építeni utólagosan is.Az adott ,beépítendő motorhoz viszont be kell még szerelni a hozzávaló többi,a működéséhez szükséges elektronikát is,ha az esetleg más lenne.

Típus módosítást kell kérni csak az NKH-nál.

2018. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 köszi, én erdélyben lakom, itt kicsit másképp vannak a dolgok. Ha beírják a forgalmiba hogy a motorkód nem olvasható ki akkor onnantól bármilyen motorkódot bele tudok építeni, amit gyárilag a kocsiba beleszerelnek és 2.0 tdi
2018. jún. 26. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Akkor ezek szerint meg is válaszoltad magadnak a kérdést. :-)

További szép napot!

2018. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz... én azt tudtam hogy a papírozással nem lesz gond, azt nem hogy gyakorlatban ez működne vagy nem...
2018. jún. 26. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Ha beírják a forgalmiba hogy a motorkód nem olvasható ki akkor onnantól bármilyen motorkódot bele tudok építeni, amit gyárilag a kocsiba beleszerelnek és 2.0 tdi"


"Ha motort kéne benne cseréljek akkor csak BRF motorkóddal tudom majd cserélni, vagy bármilyen 2.0 tdi-vel amelyik ugyan abban a típúsú autóvan volt mint az enyém."


Most akkor ne nézz már hülyének minket...

2018. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom szellemi nehézségekkel küszködsz, segítségre van szükséged.

Amiket idéztél azokat mind félreértelmezed. Érdekes hogy mások értik, csak te nem. Veled van a gond nem velem.

Egy kis segítség, mert azt feltételezem hogy mentálisan kicsit visszamaradott vagy.

Én azért írtam ezeket, amiket idéztél, hogy a papírokkal nem lesz gond, tehát ha más motorkódot tennék bele, akkor abba a rendőrök és egyéb szervek nem fognak belekötni, mert legálisan ki tudom cserélni. Én azt kérdeztem hogy gyakorlatilag ez működne a kocsin vagy nem és mindenféle hibákkal küszködne utána a kocsi.

Én nem nézek senkit se hülyének, nem tudom honnan feltételezed ezt.

Ajánlom hogy minél hamarabb keress fel egy orvost aki segíteni tud róla, és ha nem akarsz segíteni, csak trollkodni jössz ide, akkor inkább ne válaszolj!

Köszi, további szép napot!

2018. jún. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!