Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 210 kuplung olajosodás?

Babetta 210 kuplung olajosodás?

Figyelt kérdés
210-es babettám kuplungja állandóan csupa olaj lesz. Cseréltem már szimeringet de semmi. Szétszedem, kitisztítom megyek vele kb 2 kilométert és a következő indításnál már be se tudom indítani mert már olajban fürdik az egész szerkezet. Már komolyan azon gondolkozom hogy leengedem az olajat és nem fog mitől csúszni. Vagy még az összehegesztés. Nem vagyok a gányolás híve, sőt... de egyszerűen nincs már semmi ötletem mi lehet a baja. Ha nincs más ötletek nektek se akkor melyik taknyolás lenne a kevésbé gázabb?

2018. jún. 28. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem Babettánál hanem egy Hercules Sprint típusúnál jártam úgy hogy a blokkot összefogó csavarnál folyt az olaj. Meg volt szakadva a menet és nem tudtam meghúzni azt az egy csavart. Kenderkóccal hajtottam be a csavart akár a vízszerelők, ez megoldotta a problémát. Tudom hogy nem szakszerű módszer de ahhoz a típushoz nem lett volna könnyű másik blokkfelet szerezni.
2018. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!