Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 2007 1.4 benzin...

Honda Civic 2007 1.4 benzin tényleg annyira gyenge mint amennyire fikázzák, olyat akarok venni?

Figyelt kérdés
munkába járni használnám 90%ban, 7.5 km-re van a munkahelyem városon kívül,kb mennyi fogyasztással jönnék ki és gyenge motor ?

2018. jún. 30. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge, de rövid távra, munkába járni megteszi. 7-8 l/100 km reális.
2018. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyenge sajnos, 0-100 15s körül van, ami kb. az ezres papír Swift szintje. Valamit ellensúlyoz, a 6-os váltó, ill, hogy rövidek a fokozatok. Mondjuk ilyen felhasználásra neked megfelelő lenne, rövid utakon 7-8 között enne, hosszabb távokon 5-6 liter reális.


A forma egyébként még ma is dögös, az autó megbízható, fillérekből fenntartható. Csak ennyire alul motorizáltan kb. 1-1,2M-t tartanék érte reálisnak. Ott van még a 100 lovas 1.4-es + 5-600-ért, ill. az 1.8-as ami meg szerintem már nagy bele.


A 83 lovas mindenképp kompromisszum, menj el egyet kipróbálni és döntsd el az alapján.

Én egy 1.2-es Puntoból akartam átülni, hát azzal kb. át lehetne ugrani ezt a kocsit.


A motorerő lehangoló volt nekem, ill. az ajtók, hogy nincs bennük anyag, olyan, mintha WC ajtót csapkodnál.


Ezeket leszámítva nagyon bejön az autó, belülről pl. full high-tech.

2018. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!