Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokadik kérdés audi a3 1.9...

Sokadik kérdés audi a3 1.9 tdi első autónak :D?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki van még úgy mint én, minden nap kb minden percében más autó tetszik meg neki, és kijelenti, hogy ez lesz az én autóm, csak belefut másba vagy egy véleményebe és kezdheti elölről a keresgélést :D (bocs a rizsáért)


tehát tetszenek az audi a3 1.9 tdi első kiadás, (tudom 20 évesek, kimentek már vele egyszer a világból, vissza vannak pörgetve stb stb) olvastam róluk hogy kimennek a világból is,kis karbantartási költség mellet.. de amiben műveletlen vagyok, hogy megéri-e vennem dízelmotoros autót ha a hét 5 napjából kb reggel 6km-t és du 6km-t megyek vele illetve hétvégén meg hosszútávra használnám, mennyire bírná a hétköznapi rövidtávú használatokat? Arra gondoltam hogy még építtetnék bele konnektoros állófűtést is, hogy esetleg ezzel csökkentsem a hideg motoros amortizációt. mit gondoltok? a válaszokat előre is


2018. júl. 1. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem a városi használattól kormolódik le a turbó hanem attól hogy alapjáraton gyorsítanak vele sokan.
2018. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!