Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz s class 2014?...

Mercedes Benz s class 2014? Vélemény tapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Aki alapból ilyen autót vásárol az valószinűsíthetőleg olyan körökben is mozog, hogy nem egy ismerősnél áll a háznál pár darab, arról nem beszélve, hogy kipróbálásra is simán volna lehetősége szalonban még ha nem is veszi meg.


De nálam ott bukott az egész, hogy hitelre... Végül is logikus, van keret fenntartani egy közel 5 literes luxusautót, de megvenni már nincs ezért adósságba veri magát... nagy üzletember lehet, vagy nagyon hü...

2018. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Ő egy sima 14-18 éves aki unatkozik a szünetben mert nincsenek barátai
2018. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

11-es


Miért, olyan kérdések is szoktak lenni, hogy Swift vagy Corsa például. Pedig biztos a kérdezőnek van az ismerettségi körében Swift vagy Corsa, miért nem ott próbálja ki, ugye? Vagy a másik, hogy miért nem szakfórumokra megy... Akkor minek van a GYIK? :)

2018. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem érted át a lényegéd, most valaki idejön, mi a véleményed mondjuk a RR Phantomról, mert holnap veszek egyet... nos elhinnéd azt, hogy egy unatkozo milliomos épp GYK-n irogat. Ugyanez igaz S osztályra stb.
2018. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

14-es

Igen, elhiszem, mert a milliomosok sem értenek mindenhez, néha ők is tanácstalanok. Én személyesen ismerek nagyon gazdag embereket, volt olyan, hogy tanácsot kértek tőlem, hogy mit vegyenek. Jó, mondjuk én sem Suzukival járok, meg tudják, hogy jártas vagyok autós témában.

2018. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Látom még mindig nincs pénz rá kisfiam.
2019. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 joshy8084 ***** válasza:
61%
Szerintem nincs abban semmi kivetni való, ha itt kérdez valaki prémium autókról. Azért ne kapjon senki agyérgörcsöt, ha a kérdező megvette a kocsit. :D
2020. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%

"Hallottatok már hitelről és részletfizetésról kamuskáim?!"

értelmes ember nem vesz S osztályt hitelre. Lízing az más, de meg új autó.

2020. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor valaki annyira ért a tehetős emberekhez, hogy az összes szokásukat ismerik.


Mi a bánat akadályoz meg BÁRKIT hogy posztoljon ide? Egy elég népszerű oldal. Most ha nekem van otthon 470 millió forintom, akkor nem írhatok ide? Vagy mi? Mert gazdag vagyok, és aki gazdag az nem foglalkozik ilyenekkel?


Imádom ezt. Aki megteheti hogy S Mercit vegyen, az nem írogat ide! Sőt, annak a baráti köre is gazdag! Sőt! Biztos van is nekik ilyen! Sőt, a gazdagok szakfórumokon érdeklődnek! Hol éltek ti? :D.

Imádom, amikor az átlag paneli suttyó, susogós melegítős prolik azt hiszik, hogy a gazdagok azok mindent tudnak, és mindent másképp csinálnak mint az átlag ember. Egész nap ilyen gazdag dolgokat csinálnak tudod. Aranykanállal kenik a kaviárt a Kobe marhasteakre, meg homárral verik a farkukat otthon. És minden ismerősük dettó ugyan ezt csinálja. Ha épp nem ezt csinálják, akkor meg épp dolgoznak. De nemám úgy mint te meg én! Nem. Teljesen máshogy. Egész nap a jól menő vállalkozásukat intézik és nagyon okosak.


És hány ilyet olvastam már te jó isten. Mert aki tehetős az nem fog Aldiban vásárolni. Mert aki gazdag, az nem írogat GYK-ra. Mert aki gazdag, azt nem érdeki a fogyasztás. Aki gazdag annak semmi nem tétel. Olyat is hallottam, hogy azért nincs a TV-ben Lamborghini reklám, mert aki megteheti hogy olyat vegyen, annak nincs ideje TV-t nézni :DDD


El vagytok tévedve esküszöm :D.


Van egy család, akik az én családom barátai. Összejárós szinten. A vagyonuk az nagyjából a miénknek a tízszerese lehet. Akkor? Pedig a gazdag családoknak csak gazdagok lehetnek az ismerősei!

Szánalom komolyan :D


Hidd el. A gazdagok többségében ugyanúgy járnak bevásárolni mint bárki más. Ugyanúgy posztolhatnak ide. Ugyanúgy olvashatnak Gyakorikérdéseket. Ugyan úgy néznek tévét. Ugyan olyan büdöset szarnak mint te. Ugyan úgy kenik a kenyeret mint te. Hagyjátok már ezt a "a gazdagok nem fognak..." kijelentéseket.

2020. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 joshy8084 ***** válasza:
100%

Lazán kapcsolódik ide, de a nagyapám hideget-meleget kapott a rokonoktól, mikor rendes iskolába küldte apámat, majd szorgalmazta, hogy komoly egyetemet végezzen. Mindezt a tanyavilágból, 60 éve. Mikor mindez sikerült, az ilyen rokonok takarékra tették a lepénylesőt.


Azért mondom, hogy mindenki nyugodtan munkálkodjon az álmai megvalósításán.

2021. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!