Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel tudom többért...

Slav4lyfe kérdése:

Mennyivel tudom többért eladni az autóm, ha szlávosítom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El szeretném adni az autóm, de nem tudom, hogy mennyire érné meg szlávosítani az autómat (adidas csíkok, mélynyomó stb), ez mennyi pluszt jelenthet eladásnál?

2018. júl. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyivel. Egy autó eredeti gyári állapotban megkímélt ér legtöbbet . Inkább alkudnak mert az optikai vagy bármely tuning azt feltételezi szét lett hajtva stb , még ha nem is .
2018. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egyetértek az első válaszolóval. Használt autó vételekor én is a gyári állapotot részesíteném előnyben, nem azt ha tele van rakva mindenféle utólagos "bohóckodással".
2018. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 crudy ***** válasza:
Ha meg valamivel tobbet adnank erte akkor nem hozna vissza azt a penzt amit beleolsz.
2018. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Megköszönném ha valaki fölvilágosítana, hogy mit értünk egy autó szlávosításán?

Ez valami új keletű tuning-kifejezés? ;)

2018. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
Ha nem irta volna le zarojelben en se tudtam volna h ez mit jelent, igazabol meg most se.
2018. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!