Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy renault megane...

CarlosEger kérdése:

Vettem egy renault megane kombit 24 oran belül szetment a fek a javítás 50eft visszavihetem az eladonak hogy vegse vissza. ?

Figyelt kérdés
Beszéltem vele elzarkozik mindentől mit tehetek?
2018. júl. 10. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerződés mit takar és az erre vonatkozó jogszabály ? A vissza vételre nem lehetne kötelezni talán minimális kártalanítás jöhet szóba de ha a papíron az szerepel hogy megtekintetted és elfogadtad az állapotát akkor kopp .
2018. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha az adásvételibe nem írta hogy tudomásul vetted minden hibáját akkor elvileg 3 napja van a vevőnek reklamálni
2018. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi az ami szét ment?
2018. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Halljuk mar a pontos sztorit hogy mi az ami "szétment" es 50000-be fájt?!?Mert a nélkül ez is csak a szokásos hőzöngés hogy szar az autó,add vissza a penzem........
2018. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy bizonyos sorrend az ilyen esetekre és a legvégén van az,hogy az eladó vissza veszi, a legelején meg a javítás és közte is vannak opciók.

De amúgy ez se úgy működik,hogy te beviszed valahova aztán nesze 50000 fizesd ki vagy vedd vissza az autót...

2018. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy kicsit okosabb legyél:

[link]

2018. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mehet szet a fekbe ?
2018. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!