Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy komplett...

Mennyibe kerül egy komplett futómű csere/javítás ennél a típusnál?

Figyelt kérdés
Adott egy 2002-es Mazda 6-os ami nemrég lett véve használtan, elkezdett kopogni menet közben, ezért elvittük szerelőhöz, ahol azt mondták, hogy a futómű porrá van rohadva.. Mennyibe kerül ennél egy komplett csere, vagy javítás? Megéri-e egyáltalán?

2018. júl. 4. 12:54
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
20%
Fogod magad.....elökeresed a bárdi vagy az unix webshopjat azt megnezed mi mennyibe kerül!
2018. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdést nyilván azért tettem fel, mert nem kaptam rá választ az általad említett oldalakon, görgethetsz tovább, nem a magadfajta ember véleményére vagyok kíváncsi, hanem olyanéra akinek volt hasonló problémája az autójával. Egyik oldalon sincs fenn konkrétan, állapotfelmérés nélkül, hogy mennyibe kerül egy komplett csere, csakhogy tisztában legyél vele! :) Köszi
2018. júl. 4. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Első szerintem 100e korul, hátsó 75-80 körül. Bár nálam olcsóbb, de viszont akkor nincs kész 2nap alatt
2018. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért éri meg az import szemetet megvenni. Nem azért adták el mert nagyon jó állapotú. Porrá van rohadva azon kívül mondtak mást is, vagy ennyiből mondjunk komoly végösszeget?
2018. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

100+80 ezer...?

Persze. Ehhez még vagy 350 ezret tegyél hozzá!

Komplett futómű felújításnál. Nekem 900e. volt úgy, hogy magam csináltam. Van ott olyan gyári csavar, aminek darabja 3000 és nem 1 kell belőle, meg sok ilyesmi...

2018. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
350e motor generál 😂 Futómű mióta lenne annyi?
2018. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!