Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy renault megane...

CarlosEger kérdése:

Vettem egy renault megane kombit 2001-s 24 órán belül elment a fék most a szerelés dijja szervizben 50eft mert a fém fék csöveket ki kell cserelni teljesen kérhetem az eladótól hogy, állj a szerviz dijját vagy legalább a felét?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Kaptál választ erre már... de kérni bármit és bárkitől lehet :D

Ha ő eltudja intézni 4000ből akkor nem fogja neked az 50-et kifizetni,de a 25-öt se mert te szervizbe viszed. Ha ő elfogadja azt a helyet ahova te akarod vinni akkor az más.

De,hogy őszinte legyek jobban jársz ha elviszed olyan helyre ahol olcsóbbért megoldják mert ezt amúgy is te fogod fizetni

2018. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:

Kérdés 1: Miért kell a fém fékcsövet (csöveket!) cserélni?

Kérdés 2: miért kellene a korábbi tulajnak állni egy ilyen javítás költségét, vagy akár hány százalékát is?

2018. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyeb a használtautó vásárlás haver. Ez mindig bennevan bármikor.
2018. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak leakar húzni a szerelő aki a fém csöveket akarja cserélni.

Ezt talán akkor kell ha felakadt az autó és teljesen megnyomorodott a fékcső, vagy ha össze nyomódott, vagy kiszakadt.

Máskülönben nem megy el emiatt a fék.

2018. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!